STERLIN
23,2895
DOLAR
18,8047
EURO
20,4422
ALTIN
1.161,78
BIST
5.231,02

Yılın traktörü müsabakasında finalist oldu

Yılın traktörü müsabakasında finalist olduASKO Holding çatısı altında faaliyet gösteren Başak Traktör, dünyanın en değerli markalarının yarıştığı …

Yılın traktörü müsabakasında finalist oldu
CyborNFT
25.11.2022 07:24
0
A+
A-

Yılın traktörü müsabakasında finalist oldu
ASKO Holding çatısı altında faaliyet gösteren Başak Traktör, dünyanın en değerli markalarının yarıştığı Yılın Traktörü (Tractor Of The Year) yarışını finalist olarak tamamladı.

İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen EIMA Fuarı, dünyanın en kıymetli tarım ekipmanları ve traktörleri buluşmasına konut sahipliği yaparken; dünyanın en kıymetli markalarının katıldığı Tractor Of The Year yarışında Türkiye’yi temsil ederek finale kalan tek marka Başak Traktör oldu. ASKO Holding İdare Konseyi Lideri Sami Konukoğlu, “Dünyanın en düzgün traktörleri ortasına girerek finalist olmamız yalnızca bizim değil, Türkiye’nin de gururudur. 1914 yılından bu yana varlığını sürdüren bu markayı küresel pazarlara taşıdık. Tonu 90 olan demir cevherini; tonu binlerce dolara denk gelen bir sanayi eserine dönüştürüyoruz. Bunu Ar-Ge ve inovasyonla yapıyoruz. Beşere ve iş süreçlerine yaptığımız yatırımların sonucunu görüyoruz. Mühendislerimiz ve personellerimiz kutup yıldızını gördü. Artık bu yarıştan ve rotadan geri dönüş yok. Daha uygununu yapabileceğimizi biliyoruz” açıklamasını yaptı.

CyborNFT
CyborNFT
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.