STERLIN
23,1772
DOLAR
18,8089
EURO
20,4467
ALTIN
1.165,77
BIST
4.976,55

Fazilet Özdenefe; “Toplum bunların ikide bir yaşadığı deprem altında kalacak değil” – KIBRIS HABER

Fazilet Özdenefe; “Toplum bunların ikide bir yaşadığı deprem altında kalacak değil” – KIBRIS HABER
CyborNFT
18.11.2022 17:16
0
A+
A-

Fazilet Özdenefe, UBP’nin yaşadığı çalkantılı seçim süreci ve aday ve bölge çatışmalarına atıfla “Bunlarda plan proje yok, onu bunu disiplin, rant… Bunların yarattığı deprem altında eşelenmeye mecbur da değiliz, çaresiz de değiliz. 25 Aralık’ta CTP birbirinden kıymetli adaylar koydu…” diye konuştu…

Meclis Başkan Yardımcısı Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Milletvekili Fazilet Özdenefe, belediyeciliğin çöp toplamaya indirgendiğini, vatandaşın da maalesef bunu kanıksadığını söyledi.

Belediyeciliğin çok yönlü bir alan olduğunu anlatan Fazilet Özdenefe, UBP’nin yaşadığı çalkantılı seçim süreci ve aday ve bölge çatışmalarına atıfla “Bunlarda plan proje yok, onu bunu disiplin, rant… Bunların yarattığı deprem altında eşelenmeye mecbur da değiliz, çaresiz de değiliz. 25 Aralık’ta CTP birbirinden kıymetli adaylar koydu…” diye konuştu.

Fazilet Özdenefe, “Adaylarımız dinamik, derslerine çalışmış şekilde uğraşıyorlar… Bizler de onları destekliyoruz” dedi.

CyborNFT

Kontrolsüz ve geleceği düşünmeden yapılaşma sorununa da değinen Özdenefe, Girne’nin bu noktada çok sıkıntılı olduğunu, kabul edilmez noktaya dayandığını söyledi.

Çatalköy, Esentepe içinde bu durumun geçerli olduğunu kaydeden Özdenefe, “Ciddi bir yapılaşma var buralarda… Yabancı insanlar var, ev alıyorlar… Uzun vadeli kiralıyorlar. İnsanımızın hayali o kadar küçülmüş ki çöp toplandı mı yeterli algısı var. Bu yapılaşmaların kontrollü bir şekilde ve bölge insanının yararlanabileceği bir noktaya ulaşması lazım. Çok önemli projeleri var adaylarımızın bu konularda… Belediyecilik çok yönlü bir konudur. Birçok bölgemizde ambulans yok. Beklerseniz merkezi idareyi ki şu anki bir zihniyetten çok bekleriz…” diye konuştu.

CyborNFT
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.