STERLIN
22,8546
DOLAR
18,6383
EURO
19,6220
ALTIN
1.079,00
BIST
4.974,51
SON DAKİKA
Çin’de barikatlar kaldırılmaya başlandı!
Rusya’dan yeni füze denemesi
Aselsan’ın test merkezi açıldı
İstanbul’da hayali ihracat operasyonu
Mehmet Harmancı; “Altyapı çalışmaları sayesinde çağdaş, nitelikli ve kalıcı üstyapı projelerinin önünü açtık”! – KIBRIS HABER
Taban fiyatın yıllar içinde dolar bazında kıssası
Ani Ölüm! – KIBRIS HABER
2022’de dış ticaret açığı 100 milyar dolara dayandı
‘Workhy & Mükellef 2023’te ABD ve İngiltere pazarında güçlenecek’
Çinli milyarderden ‘intihar’ savına sesli iletili cevap
Müteahhitlerin yurt dışında üstlendiği proje meblağı 10 milyar dolara dayandı
ABD’de 2. George Floyd vakası! Hastane güvenliği vefata sürükledi
Son dakika… Bakan Muş açıkladı! İhracatta en yüksek aylık pahaya ulaşıldı
Bilim insanları açıkladı: Pandemi gençleri daha erken yaşlandırdı
EYT’de KGF hazırlıkları başladı
“Küresel iktisat düşük enflasyon rejimine dönebilir”
Son dakika… Bakan Nebati’den EYT açıklaması: Hazırlıklar başlatılmıştır
Gram Altının yeni zirvesi! – KIBRIS HABER
Boğaziçi köyünde Sadıkoğlu için zafer ateşi yakıldı! – KIBRIS HABER
Global tahvil rallisi genişliyor
Gram altın rekor düzeylerde
İsrail ve ABD’den ortak adım… Amaçtaki ülke muhakkak oldu
Bakan Kurum’dan vatandaşlara teşekkür
Fed/Williams: Faizde hâlâ almamız gereken yol var
2 Aralik 2022 Nöbetçi Eczaneler
Güney Kıbrıs alarmda! Su kuşlarını da imha ediyorlar – KIBRIS HABER
Brent Petrol Varil Fiyatı! – KIBRIS HABER
LTB 6. Engelsiz Sanat Gecesi düzenleniyor! – KIBRIS HABER
KKTC Sağlık Bakanlığı’na 50 milyon TL kaynak tahsis edildi! – KIBRIS HABER
Çin Kovid siyasetinden dönüş sinyali verebilir

5 Ekim Günlük Burç Yorumu ÖZEL HABER

5 Ekim Günlük Burç Yorumu ÖZEL HABER
CyborNFT
05.10.2022 09:06
0
A+
A-

5 Ekim Günlük Burç Yorumu. Bugün sizi aşk, maddi, kariyer, eğitim, aile ve sağlık konularında nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? Öyleyse sizi haberimizi okumaya davet ediyoruz…  Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçları günlük yorumu bu haberde.

SEVGİLİ KOÇ

Herhangi bir suçluluk sonunda geçmişte kalmaya hazır olabilir. Pişman olduğun geçmiş eylemler hakkında sürekli olarak kendinizi suçlamak, muhtemelen yaşamak istediğiniz hayata ilerlemenize yardımcı olmuyor. O zamandan beri büyüdünüz, değiştiniz ve yol boyunca öğrendiğiniz dersler, geçmişteki kötü alışkanlıklarınızın veya talihsiz kararlarınızın hatalarını görmenize yardımcı olmalı. Bunu fark edin ve bugünü temiz bir sayfaymış gibi yaşayın.

SEVGİLİ BOĞA

CyborNFT

Geçmişteki korkular şu anda yeniden yüzeye çakabilir. Bir zamanlar korktuğunuz bir şey olmuş olsa da, muhtemelen onu aştığınız ve artık bu korkuya karşı savunmasız olmadığınız izlenimine kapıldınız ancak bugün bu eski hisler yeniden ortaya çıkabilir. Bu korkuyla tekrar karşılaşmak şok edici olabilir, ancak kendinizi çelikleştirmeye ve cesur olmaya çalışın. Şu anda olduğunuz kişi hazır ve cesur olabilir.

SEVGİLİ İKİZLER

Bu dönemde biraz dışlanmış hissedebilirsiniz. Akranlarınız, kasıtlı veya kasıtsız olarak dışlandığınız bir şeye dâhil olabilir; bu, bir sosyal gruba davet edilmediğiniz bir zamanın geçmiş anılarını gündeme getirebilir. Bu duyguları tekrar gözden geçirmek muhtemelen cazip gelse de, onları geçmişte bırakmak için çaba gösterin! Bunun yerine, kendinizi eğlenceli bir şeyle şımartın. Sadece başkalarıyla birlikteyken mutlu olmakla sınırlı değilsiniz, kaybetmekten korkmanıza gerek yok!

SEVGİLİ YENGEÇ

Otoriteyle ilgili sorunlar çok yakında ortaya çıkabilir. Sorumlu kişilerle genellikle sorunlarınız olmasa bile, onlardan birinin haksız yere meydan okuduğunu hissettiğinizde durum farklı olabilir. Onaylanmamaları, özellikle çabalarınız eleştirilirse zarar verebilir. Tutumlarından dolayı cesaretiniz kırılmasın, ancak konuyu daha fazla büyütmemeye çalışın. Söylemek istediklerini söylemelerine izin vermek en iyisi olabilir.

SEVGİLİ ASLAN

Kendinize veya başkalarına olan inancınız her an test edilebilir. Bir meslektaşınıza ne kadar güvenmek isterseniz isteyin, bu zor olabilir, özellikle de geçmişte benzer bir durumda hayal kırıklığına uğradıysanız. Şimdilik solo girişimlere güvenmek ve işleri kendi başınıza halletmek için elinizden gelenin en iyisini yapmak en iyisi olabilir. Sorumluluklarınızı devrederek veya bir sorunu başka birinin halletmesine izin vererek kolay yolu seçmek, muhtemelen kötü bir sonuç getirir.

SEVGİLİ BAŞAK

Takıntı ve bir şeye aşırı odaklanma şu anda bir sorun olabilir. İster bir kişi ister bir ilgi alanı olsun, zihniniz bir konuya takılabilir ve dikkatli olmazsanız bu durum potansiyel olarak diğer her şeyi bloke edebilir. Zamanın farkında olun, çünkü bir saplantı içinde kolayca kaybolabilir ve günün nasıl geçtiğine dikkat etmeyebilirsiniz. Diğer taahhütlere özenle bakılması gerekecek, yoksa tek yönlü zihniniz o gün için planlarınızı sabote etmeye son verebilir.

SEVGİLİ TERAZİ

Başkalarına karşı mevcut sözleriniz sizi zarara sokabilir. Kendi planlarınız pahasına birine yardım etmeye çağrılabileceğiniz veya fazladan paranız olmadığında borç vermeniz istenebileceği için fedakârlık sizin için bir tema olabilir. Koşullarınız konusunda dürüst olun, herhangi bir şey yapamıyorsanız, farklı bir alanda mı yoksa başka bir günde mi yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağınızı onlara bildirin. Elinizden geleni yapın, sadece imkânsızı vaat etmeyin.

SEVGİLİ AKREP

Olumlu bir rutindeki bir gecikmenin şimdi düzeltilmesi gerekebilir. Yakın zamana kadar iyi bir alışkanlığa başlamakta veya kötü bir alışkanlığı bırakmakta ne kadar başarılı olursanız olun, herhangi bir niyet eksikliğinin etkileri büyük olasılıkla kendilerini belli ediyor. Zorlayıcı olsa da, başarıya giden yola geri dönmek için odaklanmak ve zor şeyleri yapmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. İlk adımları atın ve ardından kendinize bir mola izni verin.

SEVGİLİ YAY

Biri size karşı davranışlarını değiştirmek üzere olabilir. Normalde sağduyulu ve iyi huylu olmasını beklediğiniz bir arkadaşınız, daha önce hiç görmediyseniz şok edici olabilecek stresli yönlerini size gösterebilir. Herhangi bir duygusal zorluğa rağmen, nereden geldiklerini ve neden böyle davrandıklarını öğrenmek için bir dakikanızı ayırmaya çalışın. Bununla birlikte, eğer çok ileri gidip sıra dışı bir şey söylerlerse, sınırı aştıklarını onlara bildirmekten korkmayın.

SEVGİLİ OĞLAK

Çocukluktan gelen duygusal aile anıları, uyarı vermeden geri dönebilir. Birisi, bu konudaki hislerinize aşina olmadan, size duygusal bir geçmiş deneyimi hatırlatabilir. Potansiyel sorun hakkında hiçbir şey söylemeden geçiştirmek cazip gelse de, neden böyle hissettiğiniz hakkında konuşmak ikiniz için de şifa olabilir. Gerçeğinizi söylemekten korkmayın, bakış açınız önemlidir.

SEVGİLİ KOVA

Bugün hayatınızın bir bölümünü kapatmak isteyebilirsiniz. İster gerçek ister manevi bir değişim olsun, evrenin büyümenize ve kendinizin geçmiş bir versiyonundan ilerlemenize yardım etmesine izin verebilirsiniz. Değişmekte tereddüt etmek anlaşılabilir, ancak olmak istediğiniz kişi olmak için genellikle kim olduğunuzu özgür bırakmanız gerekir. Geçmişinizin bir parçası olmasına izin verseniz bile, hayatınızdaki o zamanı hala onurlandırabilirsiniz.

SEVGİLİ BALIK

Aile üyeleri şu anda beklemediğiniz değişiklikler yapıyor olabilir. Ailenizin öngörülebilir olduğunu veya hayatlarının belirli bir yönünü asla değiştirmeyeceğini düşünmüş olabilirsiniz, ancak yapacakları bir duyuru tüm bu beklentileri alt üst edebilir. Onlardan durmalarını veya eylemlerini geri almalarını istemek iyi bir fikir gibi görünebilir ancak kendileri olmaları için size vermelerini istediğiniz aynı alanı vermelisiniz. Kendi seçimlerini yapmaları için onlara güvenin.

CyborNFT
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.