STERLIN
22,8613
DOLAR
18,6525
EURO
19,7353
ALTIN
1.075,07
BIST
4.855,92
SON DAKİKA
Brezilya’da sol bek krizi çözüldü mü? Hırvatistan’da eksik var mı? Dünya Kupası haberleri, iddaa oranları…
Almanya’da Başbakan Scholz, eyalet başbakanları ile bir ortaya geldi
AB ve BM’den İran’a “idamları durdur” daveti
Turizm Bakanı Ersoy: Yıl sonu maksadımız 46 milyar dolar
Resmi Gazete’de bugün (09.12.2022)
ALBA Berlin 75-104 Fenerbahçe Beko (Euroleague maçı)
Çukurova, tartışmalı düdüklerle kaybetti
Bakan Alim’den EYT açıklaması
Adana Demirspor Lideri Murat Sancak ameliyat oldu
Vitor Pereira’nın yeni adresi belli oluyor! Kulüpten açıklama: ‘İnanıyorum’
Son Dakika: TFF, Göztepe ve Altay’ı hükmen yenik saydı! Olaylı derbi sonrası…
ABD 2023 savunma bütçesi Temsilciler Meclisi’nde onaylandı
Credit Suisse 4,3 milyar dolarlık sermaye artırımını tamamladı
Rekor satın almaya Federal Ticaret Komisyon freni
Blinken: İsveç ve Finlandiya, Türkiye’nin endişelerini gidermek için somut adımlar attı
ABD’de 18 yaşındaki öğrenci belediye başkanı seçildi
Satrançta gururumuz. Hüseyin Can Ağdelen – KIBRIS HABER
DP’liler Dayanışma Gecesi’nde bir araya geldi! – KIBRIS HABER
Borsa yükselişte! Dövizde son durum – KIBRIS HABER
Güney’e para kaçıran zanlıya 1 yıl hapis! – KIBRIS HABER
AB’den Hırvatistan’a onay, Bulgaristan ve Romanya’ya ret
Ceyhun Kırok; “İddialıyız, kazanacağız”! – KIBRIS HABER
Almanya’daki darbe planı iddiası! Prens Heinrich de tutuklandı – KIBRIS HABER
Merkez Bankası’ndan uyarı! – KIBRIS HABER
Mimarlar Odası; “İnşaatların projelendirilmesi yerel mimar ve mühendislerle birlikte yürütülmelidir”! – KIBRIS HABER
Mehmet Harmancı; “Paylaşım Mutfağı yanında Paylaşım Bakkal’ının hizmet ağını genişletip kalıcı hale getireceğiz” – KIBRIS HABER
Güney Kore’den vatandaşlarına yeni yıl hediyesi: 1 yıl daha gençleşecekler
Son dakika: Amerikalı basketbol yıldızı Brittney Griner esir takası kapsamında serbest bırakıldı
Sınır Tanımayan Doktorlar’ın kurtarma gemisinde sürpriz doğum!
Putin’den Ukrayna’da görev yapan askerlere “Altın Yıldız” madalyası

24 Eylül Günlük Burç yorumu ÖZEL HABER

24 Eylül Günlük Burç yorumu ÖZEL HABER
CyborNFT
24.09.2022 10:09
0
A+
A-

24 Eylül Günlük Burç Yorumu. Bugün sizi nelerin beklediğini merak mı ediyorsunuz öyleyse sizi haberimizi okumaya davet ediyorum. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarını bugün aşk, kariyer, sağlık, eğitim, maddi ve aile konularında neler bekliyor? Hepsi haberimizde…

SEVGİLİ KOÇ

Bugün senin için ikili ilişkilerin, birlikteliklerin, ortaklıkların ve evliliğin açısından biraz kafanın karışık olabileceği bir gün. Netleştirmekte zorlanabileceğin durumlara, yanılgılara ve hayal kırıklıklarına açık etkiler mevcut. Fakat diğer taraftan da maddi açıdan ve öz değerini fark etmen açısından güzel etkiler altında olacaksın. Öğle saatleri ve sonrasında para girişlerin olabilir. Hem ruhsal hem de fiziksel sağlığınla ilgili güzel gelişmelerin olabilir. Akşam ve devamında ise sosyal ilişkilerin, iletişimin hareketlenebilir fakat ufak tefek fikir ayrıklıklarına ve atışmalara dikkat et derim.

SEVGİLİ BOĞA

CyborNFT

Bugün senin için ikili ilişkilerin, sosyal ilişkilerin, aşk ilişkilerin ve çocuklarınla olan ilişkilerin önem kazanıyor. Gün genelinde sürpriz tanışmalar, sosyalleşme fırsatları, sanatsal aktiviteler ve eğlence hayatı açısından destekleyici etkiler söz konusu. Aşk ilişkileri ve sosyal ilişkiler açısından ise yanılgılar, kafa karışıklıkları, netleşememe ve hayal kırıklıkları yaşaman mümkün. Fakat canını sıkma, Terazi Yeniayı sonrası netleşmeler başlayacaktır. Akşam saatleri masrafların artabilir, gereksiz harcamalara dikkat et.

SEVGİLİ İKİZLER

Gün genelinde iş ilişkileri, kariyer, aile içi ilişkiler ve gayrimenkul konuları açısından netleşmeyen durumlar, belirsizlikler olabilir. Yanılgılara, kafa karışıklıklarına dikkat etmen gereken bir gün. Terazi Yeniayı’na kadar keskin kararlardan kaçınmanı öneririm. Aynı zamanda aile bireylerinin sağlığıyla ilgili olumlu gündemlerin, iyileşmelerin olabilir. Akşam saatleri boyunca ev halkıyla çatışmalara, agresif, fevri çıkışlara dikkat edersen iyi olur. Enerjini fiziksel harekete ve spora yöneltmen sana iyi gelecektir.

SEVGİLİ YENGEÇ

Gün genelinde yakın çevren, dostların, kardeşlerinle ilişkilerinde bazı yanılgılar, hayal kırıklıkları, kafa karışıklıkları ve belirsizlikler olabilir. Seyahat gündemlerin varsa onunla da ilgili netleşmeyen durumların olabilir. İletişimde zorlanabileceğin bir gün diyebilirim. Akşam saatleri ise sürpriz buluşmalar, ani kararlarla sosyalleşmeler mümkün görünüyor. Sürpriz tanışmalara da müsait bir zaman dilimi. Akşam saatlerinde de dedikodudan uzak durmanı öneririm.

SEVGİLİ ASLAN

Gün genelinde parasal konularla ilgili bazı belirsizlikler, kayıplar, kandırılmalar, dolandırılmalarla karşı karşıya kalabilirsin. Bu riskin farkında olup bilinçli davranmalısın. Aynı zamanda ilişkilerinde krizler yaşaman, negatif enerjiye  çekilmen de mümkün. Sağlığına. sindirim sistemine, alerjilerine ve zehirlenmelere de dikkat edersen iyi olur. Sağlık, para ve öz değer alanın biraz karışık bugün ama iyi yönetirsen sorun yaşamazsın. Akşam saatlerinde arkadaşlarınla biraz dedikodu yapabilir, yeni kişilerle tanışabilir, biraz da laf dalaşı yaşayabilirsin. Sosyal hayatın için fazla para harcama eğilimin de olabilir, dikkat et.

SEVGİLİ BAŞAK

Gün genelinde evliliğinde, birlikteliğinde, ilişkilerinde kafa karışıklığı ve belirsizlikler yaşaman mümkün. Yanılgı etkisi hakim diyebilirim kısaca. Bir şeyleri oldurmaya çalışmak, keskin kararlar almak, aradığın cevapları bulmak için uygun bir gün değil. Hayal kırıklığı yaşamamak için bugün herkese çok güvenme derim. Öğle saatlerinde ise eğitim, seyahat, hukuksal konular, ticaret ve yurtdışı ile ilgili güzel gelişmelerin olabilir. Akşam saatlerinde de bu konularla ilgili sürpriz gelişmelerin, ani kararların olabilir. Ani seyahat kararı alabilirsin. Akşam saatleri boyunca sakarlıklara ve ufak tefek gerginliklere dikkat.

SEVGİLİ TERAZİ

Bugün sağlığına, beslenmene, yediğine içtiğine ve sindirim sistemine dikkat etmen gereken bir gün. Günü biraz daha sakin ve stabil geçirmen iyi olabilir. Maneviyatının, rüyalarının da artabileceği bir gün gibi görünüyor. İşle ilgili bazı karışıklıklar yaşayabilirsin. Aynı zamanda sosyal çevrenden kaynaklı arkandan dönen gizli işler, entrikalar da ortaya çıkabilir. Bir yandan da finansal konularla ilgili şanslı etkilerin var. Alacakların varsa da bugün gelebilir. Sürpriz paralara açık ol bugün.

SEVGİLİ AKREP

Gün genelinde senin için hem sosyal hem de özel ilişkiler açısından karışık etkiler var. Bir taraftan aşk ve özel ilişkilerde karmaşa, kafa karışıklıkları, hayal kırıklığı etkisi varken diğer taraftan da yeni tanışmalar, sosyal çevrenden biri ile sürpriz iş birliktelikleri ve ilişki başlangıçları da verebilir. Bugünün konusu senin için ilişkiler ve sanatsal aktiviteler olacak. Kafa karışıklıklarını yaratıcılığınla ve sanatsal aktivitelerle dağıtabilirsin. Sosyal hayat için harcamalarında bütçeni aşmamaya dikkat etmelisin.

SEVGİLİ YAY

Bugün genelinde iş ilişkileri, aile içi ilişkiler ve gayrimenkul konuları açısından bazı belirsizlikler, karışıklıklar yaşaman mümkün. Genel olarak ilişki konuları bugün senin için karmaşık olabilir. Yanılgılara, hayal kırıklıklarına açık bir gün. Aile bireylerinin sağlık gündemleri olabilir. Bir taraftan iş ve sağlık konusunda destekleyici etkiler altındasın. Akşam saatleri boyunca partnerinle biraz gerilim yaşaman mümkün.

SEVGİLİ OĞLAK

Bugün gündeminde seyahat konuları, uzaklardaki yakınlarınla ilişkilerin ve iletişim yer alıyor. Biraz kafa karışıklıkları ve dalgınlıklar yaşayabileceğin bir gün. Yakın çevrenle ilişkilerinde, sosyal ilişkilerinde ve seyahat planlarında bazı karmaşalar, bulanıklıklar yaşanabilir. Bir taraftan da çocuğunun eğitimi ile ilgili güzel, sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Aynı zamanda uzaklardaki biriyle aşk ilişkisi de gündemine gelebilir. Akşam saatleri boyunca sakarlıklara dikkat et.

SEVGİLİ KOVA

Bugün genelinde hem psikolojik ve fiziksel sağlığına hem de para alışverişlerine dikkat etmen gereken bir gün. İlişkilerinde krizler veya karmaşık durumlar, belirsizlikler yaşaman mümkün. Yediklerine, içtiklerine de dikkat etmen iyi olur senin için. Bir taraftan da evinle, ailenle ilgili ve gayrimenkul konularıyla alakalı sürpriz, güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Akşam saatleri boyunca partnerinle veya çocuğunla laf dalaşlarına girmemeye çalış.

SEVGİLİ BALIK

Bugünün senin için konusu, ikili ilişkiler ve ortaklıklar. Evliliğinde, birlikteliğinde, ortaklıklarında bazı karmaşalar, kaos, belirsizlik, kafa karışıklığı ve netleşmeyen durumlar olabilir. Hayal kırıklıklarına ve yanılgılara müsait etkiler var. Keskin kararlar vermemeni ve beklemede kalmanı öneririm. Bir taraftan da iletişim, seyahat ve ticaret konularında şanslı etkiler de devrede olacak. Eşinle, partnerinle ani seyahat kararı verebilirsin ya da güzel ticari sözleşmelere imza atabilirsin. Akşam saatleri aile içinde ufak tartışmalara ve ev içinde minik sakarlıklara dikkat.

CyborNFT
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.