STERLIN
22,8559
DOLAR
18,6408
EURO
19,6351
ALTIN
1.075,92
BIST
5.005,30
SON DAKİKA
Max Gradel, Misli TV’ye açıkladı! “Sivasspor’da uzun yıllar kalmak istiyorum…”
Dünya Kupası’ndaki Hollanda – Arjantin müsabakasında Wout Weghorst damgası! Tarihi golle maçın mukadderatını değiştirdi
Akdenize kıyısı olan AB ülkeleri, “enerji krizine karşı ortak çözüm” daveti yaptı
Brezilya’da Tite dönemi sona erdi! Jorge Jesus…
Samsunspor ile Yeni Malatyaspor puanları paylaştı
Darüşşafaka deplasmanda farklı kazandı
İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Kenani: Avrupa’nın İran halkına yönelik ihaneti defalarca kanıtlanmıştır
Beyaz Saray’dan Rusya ve İran açıklaması: İlişkileri tam teşekküllü bir savunma ortaklığına dönüşüyor
Zelenski: Rus ordusu tarafından atılan füzelerin yüzde 62’si sivilleri hedef aldı
Türkiye ‘ilaç ihracat yasağı’ getirdi! Eczacılar Birliği, Yasağın kaldırılması için talepte bulundu – KIBRIS HABER
6 ay önce elektrik kabloları için açılan çukurlar hâlâ kapatılmadı! – KIBRIS HABER
Kosova Cumhurbaşkanı Osmani: Sırp polisi ve askeri, Kosova topraklarına bir daha asla ayak basmayacak
Putin ve Paşinyan, Kırgızistan’da görüştü
Tatar “İnsan Hakları Günü” nedeniyle KKTC İnsan Hakları Derneği heyetini kabul etti! – KIBRIS HABER
Limasol’a bağlı Pirgos köy muhtarlığına el bombası atıldı! – KIBRIS HABER
“Polis Temel Eğitimi Müfredatı Güncelleme Çalıştayı” Düzenlendi! – KIBRIS HABER
İncirli; “Lefkoşa’daki kreş ve etüt eksikliğini gidereceğiz” – KIBRIS HABER
Dikkat! Kuş gribi vakasına rastlandı – KIBRIS HABER
Uyuşturucu zanlılarından 1’i cezaevine gönderilirken diğer 2’si teminata bağlandı! – KIBRIS HABER
Kamu Hizmeti Komisyonu ve İçişleri Bakanlığı bütçeleri Komite’den geçti! – KIBRIS HABER
ABD’nin serbest bıraktığı Viktor Bout’tan ilk açıklama
YÖK Başkanı 12 üniversitenin rektörüyle buluştu
Belarus’ta geniş çaplı tatbikat: Ukrayna’dan saldırı endişesi
Kosova ile Sırbistan arasındaki gerginlik tırmanıyor: “Silahlı çatışmanın eşiğindeyiz”
Gardiyanoğlu; “LTB’de maaşlar gününde eksiksiz ödenecek” – KIBRIS HABER
Kırok; “Çağdaş ve hesap verebilen bir belediye yaratacağız” – KIBRIS HABER
Son dakika: Putin’den dikkat çeken mesajlar… ABD’ye net uyarı
Tayvan’da kuş gribi alarmı…
Küçük kız tek boynuzlu at için izin istedi! Yetkililerden büyük sürpriz…
Bolsonaro’ya seçim kampanyasında yolsuzluk davası

21 Eylül Günlük Burç yorumu ÖZEL HABER

21 Eylül Günlük Burç yorumu ÖZEL HABER
CyborNFT
21.09.2022 09:50
0
A+
A-

21 Eylül Günlük Burç Yorumu. Bugün sizleri aşk, kariyer, sağlık, eğitim, aile ve maddi konularda nelerin beklediğini merak ediyorsanız sizi haberimizi okumaya davet ediyoruz. Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları günlük yorumu…

SEVGİLİ KOÇ

Bugün odağında aşk hayatın ve çocukların yer alıyor. Özellikle sabah saatleri boyunca ilişkiler, aşk hayatı ve çocuklarla ilgili konularda iyimser, keyifli ve umut dolu olabilirsin. Yalnız bir Koç isen yeni tanışmalar, görüşmeler gündemine taşınabilir. Sanatsal aktivitelerde bulunmak, sosyalleşmek ve hobilerinle ilgilenmek için çok ideal bir gün. Akşam saatlerinde de partnerinle eğlenceli aktivitelere katılabilirsin.

SEVGİLİ BOĞA

CyborNFT

Bugün odağında ev, yuva, aile ve gayrimenkul konuları yer alıyor. Evinle ilgili düzenlemeler yapıp gayrimenkul konuları ile ilgilenebilirsin. Aile bireyleriyle bir araya gelebilirsin ya da haberleşebilirsin. Özellikle sabah saatlerinde iyimser ve güzel etkiler var. Sağlık gündemlerin varsa kendini bugün iyi hissedebilirsin bir nebze. Gün genelinde sakin ve keyifli bir akış var.

SEVGİLİ İKİZLER

Bugün odağında kardeşlerin, yakın çevren, ticaret girişimlerin, eğitimin, iletişimin ve seyahat planların yer alıyor. İletişiminin yoğun olacağı, bolca görüşmelerin söz konusu olduğu, toplantılar yapacağın bir gün. Özellikle sabah saatleri boyunca arkadaşlarınla, dostlarımla haberleşebilir, onlardan destek görebilirsin. Belki seyahat planları yapabilirsin. Çocuğu olan bir İkizlersen, çocuğunun eğitimiyle ilgilenebilirsin. Gün genelinde sakin bir akış var.

SEVGİLİ YENGEÇ

Bugün odağında kazançların, gelirlerin, yatırımların ve finans konuların var. Biraz bütçe hesabı yapıp gelir gider dengesi üzerine kafa yorabilirsin. Özellikle sabah saatlerinde iş, kariyer ve kazançlar açısından çok şanslı etkiler var. Gelirin artabilir, iş performansında yoğunluk söz konusu olabilir ya da işin için gerekli finansal kaynağı sağlayabilirsin. Kendini değerli ve iyi hissedeceğin bir zaman dilimi seni bekliyor.

SEVGİLİ ASLAN

Bugün Ay, burcunda transit ederken enerjinin yükseldiğini hissedeceksin. Motivasyonunun yüksek, neşenin yerinde olabileceği bir gün olacak. Sabah saatleri boyunca eğitim, yurtdışı, uzaklar, medya, yayıncılık, seyahat, hukuksal konularından faydalar görebilirsin. Yeni bir eğitim kararı alabilir, seyahat planı yapabilir ya da uzaklardaki yakınlarından haber alabilirsin. Günün devamını rutinlerine ayırabilirsin.

SEVGİLİ BAŞAK

Sabaha karşı yoğun rüyalarla başlayabilirsin güne ve etkisinde kalabilirsin. Özellikle sabah saatlerinde sezgilerinin çok güçlü olacak. İç sesine, sezgilerine sonuna kadar güvenebilirsin. Finansal konulardan da bazı desteklerin, şansların olabilir. Gün genelinde biraz içe dönük olabilirsin. Yalnızlık ihtiyacın fazla olabilir, kendi halinde kalmak isteyebilirsin. Maneviyatının da güçlü olacağı bir gün diyebilirim.

SEVGİLİ TERAZİ

Bugün odağında arkadaşların, sosyal çevren ve sosyal hayatın yer alıyor. Yakınlarınla, dostlarınla iletişiminin yoğun olabileceği bir gün. Enerjin de yüksek olacaktır. Özellikle sabah saatlerinde ikili ilişkilerin, sosyal ilişkilerin ve evliliğin açısından şanslı etkiler devrede olacak. Eşinden, partnerinden destek ve fayda görebilirsin ya da sosyal çevrenden biri ile yakınlaşabilirsin. Sanatsal aktiviteler için uygun bir gün olduğunu da söyleyebilirim.

SEVGİLİ AKREP

Bugün odağında kariyerin, işin ve itibarın yer alıyor. Özellikle sabah saatlerinde işin ve kariyerin açısından son derece şanslı etkilerin var. Birlikte çalıştığın insanlardan destek ve fayda görebilirsin. Aynı zamanda bir sağlık problemin varsa iyileşmeler olabilir, çözüm bulabilirsin. Kendini iyi ve umut dolu hissedeceğin bir zaman dilimi söz konusu. Günün ikinci yarısı, başlangıçlar için uygun değil ama sabah saatlerini değerlendirebilirsin.

SEVGİLİ YAY

Bugün odağında hukuksal konular, seyahat, eğitim, yurtdışı ve yayıncılık işlerin var. Özellikle sabah saatlerinde çocuğunun eğitimi veya aşk ilişkileri açısından destekleyici ve şanslı etkiler görülebilir. Partnerinden destek ve fayda da görebilirsin. Aynı zamanda başka şehirdeki biriyle yakınlaşabilir, ilişki kurabilirsin. Gün geneli başlangıç ve yenilik açısından pek uygun değil ama sabah saatleri değerlendirilebilir.

SEVGİLİ OĞLAK

Bugün odağında finansal konular, bankalar, krediler, yatırımlar, vergiler, ödemeler yer alıyor. Miras veya nafaka gibi gündemlerin olabilir. Sabah saatleri içerisinde ailenden veya eşinden para desteği alabilirsin. Gayrimenkul yatırımı için bankalarla görüşebilir, kredi çekebilirsin. Özellikle sabah saatlerinde parasal konularla alakalı şanslı etkiler devrede olacak. Gün geneli, başlangıçlara uygun olmasa da sabah saatlerini değerlendirebilirsin.

SEVGİLİ KOVA

Bugün odağında evliliğin, eşin, ikili ilişkilerin ve ortaklıkların yer alıyor. Özellikle sabah saatlerinde eşin veya partnerinle iletişimin yoğun ve uyumlu olabilir. Birlikte seyahat planları yapabilirsiniz. Aynı zamanda kardeşinden veya bir dostundan da güzel haberler alabilirsin. Ticari işler, sözleşmeler, anlaşmalar ve imzalar için de sabah saatlerini değerlendirebilirsin.

SEVGİLİ BALIK

Bugün odağında işin, sorumlulukların ve sağlığın yer alıyor. Sabah saatlerinde iş ve para konusunda son derece şanslı etkiler var. İş yerinden alacağın paralar varsa gelebilir. Yapacağın iş için gerekli finansal kaynağı sağlayabilirsin ya da iş yapıp para kazanabilirsin. Aynı zamanda, bir sağlık problemin varsa çözüm bulabilirsin. Kendini hem iyi ve değerli hissedeceğin hem de kazanç sağlayabileceğin bir zaman dilimi söz konusu. Gün geneli yenilik ve başlangıçlar için uygun olmasa da sabah saatlerini değerlendirebilirsin.

CyborNFT
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.