STERLIN
23,1830
DOLAR
18,8092
EURO
20,4534
ALTIN
1.165,09
BIST
4.976,55

İktisada Yarar Endeksi sonuçları açıklandı

Ekonomiye Yarar Endeksi sonuçları açıklandıTürkiye Prestij Akademisi’nin (TİA) Beykoz Üniversitesi iş birliği ile bu yıl dördüncüsünü …

İktisada Yarar Endeksi sonuçları açıklandı
CyborNFT
14.10.2022 07:24
0
A+
A-

Ekonomiye Yarar Endeksi sonuçları açıklandı
Türkiye Prestij Akademisi’nin (TİA) Beykoz Üniversitesi iş birliği ile bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirdiği İktisada Yarar Endeksi (EFE) raporu yayınlandı.

Ürün ve hizmetleri ile fark yaratan, idare performansı ile toplum tarafından en çok takdir gören, Türkiye iktisadına ve toplumsal yaşama en çok yarar sağlayan kurum ve markaların elmas, platin ve liglere ayrıldığı endeksin sonuçları da belirli oldu. Kazananların, 9 Kasım’da Beykoz Üniversitesi Kavacık Yerleşkesi’nde gerçekleşecek merasimle mükafatlarını alacakları belirtildi. TİA Lider Yardımcısı Özüm Dilek Acar, “Türkiye Prestij Akademisi olarak, her geçen gün çalışmalarımıza yenilerini ekleyerek kamuoyuna açıklamaktan gurur duyuyoruz. Bu yıl 4’üncü defa İktisada Yarar Endeksi’nin (EFE) sonuçlarını kamuoyuna sunuyoruz. EFE, şirketlerin topluma sağladığı toplumsal yarar, eser ve hizmetlerinin sağladığı yarar ve firma niteliği olarak üç farklı alanda kıymetlendirilmesi ile ortaya çıkan bir çalışma. Araştırma başta prestij, güvenilirlik, toplumsal yarar, eser, hizmet ve idare performansı olmak üzere birçok alanda en uygunları ortaya çıkarıyor. Bu yıl endeks sonuçlarını incelediğimizde geçtiğimiz yıla nazaran iştirakçilerin marka algılarının ve tercihlerinin değiştiğini görüyoruz” dedi.

 

CyborNFT

CyborNFT
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.