STERLIN
23,2895
DOLAR
18,8047
EURO
20,4422
ALTIN
1.161,78
BIST
5.231,02

Hadise isyan etti! “Bir grup tarafından taciz ediliyorum” – KIBRIS HABER

Hadise isyan etti! “Bir grup tarafından taciz ediliyorum” – KIBRIS HABER
CyborNFT
23.11.2022 10:40
0
A+
A-

Son dönemde Mehmet Dinçerler ‘den boşanmasıyla gündemde olan Hadise, sosyal medya hesabından kendisini hedef alan yorumları eleştirdi. Hakkında asılsız pek çok haberin yapıldığını ama hiç kimseyle polemiğe girmediğini belirten şarkıcı, bir grubun kendisini taciz ettiğini ve bir buçuk yıldır kendisine şantaj yapıldığını söyledi…

Çırağan Sarayı’nda evlendiği Mehmet Dinçerler ile yakın zamanda boşanan ve konser görünümleriyle sık sık gündeme gelen Hadise, sosyal medya hesabından kendisini hedef alan haberlere isyan etti.

“ASLA SUSMAYACAĞIM”

Ünlü şarkıcı paylaşımına, “Bu mesajım tehdit ve taciz edilen tüm kadınlara; susmayın. ben de susmuyorum ve asla susmayacağım” diyerek başladı.

CyborNFT

37 yaşındaki şarkıcı, “Elbette Hadise olmanın, ünlü olmanın bir bedeli olacak. Ünlü isimler olarak göz önündeyiz bizi seven de olacak sevmeyen de. Beni biliyorsunuz, genelde konuşmam. Adalete hep güvenirim. AMA bu sefer söyleyeceklerim var!” dedi

“BANA ROBERTO CARLOS BACAKLI DİYENLER OLDU”

Kendisine yöneltilen ifadeler hakkında konuşan Hadise “Müzikle mutlu olan, işime aşık olan ve aileme bakan bir insanım. Ben hayatı, hayatımı ve sevenlerimi çok seviyorum. Siz istediğiniz sürece ben sahnelerde olacağım, şarkılarımı söylemeye devam edeceğim. Kariyerim boyunca kimseyle polemiğe girmedim. Bana Roberto Carlos bacaklı diyenler oldu, obez diyenler oldu ve daha neler söylendi ama ben hep sustum. Asla polemiğe girmedim” diyerek hep sessiz kalmayı tercih ettiğini paylaştı.

“BİR GRUP TARAFINDAN TACİZ EDİLİYORUM”

Şarkıcı paylaşımına şu ifadelerle devam etti:

“Ben her şeyden önce bir KADINIM, bir insanım. Ben bir buçuk senedir bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum. Bu insanlara göre kaç kere hamile kaldım, kaç kere kürtaj yaptırdım. Geçtiğimiz günlerde göz doktorundan çıkarken bana YİNE kürtaj yaptırmıştır dedi bu grup. Bu insanlara göre metres oldum, bu insanlara göre bel altı ne geliyorsa aklınıza çoğuna maruz kaldım. Bu insanlar tarafından bana tam bir buçuk yıldır şantaj yapılıyor.

“SİZ KİMSİNİZ? ALLAH MISINIZ?”

“İnsan diyorum ama insanlığa sığacak bir şey değil bu yaptıkları. Ben onlara ait bir malzeme değilim, ben bir insanım. Özel hayatıma resmen tecavüz ediyor bu insanlar. Şantaj, tehdit… Ben Hadise’yim diye rahatlıkla bunu yapabileceklerini mi düşünüyorlar?

Ben artık burdan tüm kadınlara, adalet bakanımıza, adalet sistemimize sesleniyorum. Bu yapılan şantaj, tehdit resmen özel hayatıma TECAVÜZ! Hiçbir kadın ünlü ya da ünsüz bu şekilde tehdit edilemez, hiç kimseye böyle bir şantaj yapılamaz. Bu tecavüzün durması için savaşacağım! Sadece kendim için değil, benim gibi aynı şeyleri yaşayan, yaşayacak olan kadınlar ve kadın meslektaşlarım için savaşacağım.
Siz kimsiniz? Allah mısınız?
Bu dünyada kimseye verecek hesabım yok!
Burdan Türk adaletine sesleniyorum ve güveniyorum. Bu her insan hakkında bel altı konuşma hakkını kendinde gören programların kesinlikle kontrol altına alınması gerekiyor, magazin dediğiniz şey insanları tehdit etmek değildir.

Saygılarımla,
Hadise”

CyborNFT
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.