STERLIN
23,1807
DOLAR
18,8079
EURO
20,4527
ALTIN
1.164,84
BIST
4.976,55

Galatasaray’da lider Burak Elmas idare şurasını harika topluyor! Seçim tarihi…

Galatasaray’da lider Burak Elmas idare heyetini fevkalâde topluyor! Seçim tarihi…Galatasaray Lideri Burak Elmas, mahkemenin seçimi iptal …

Galatasaray’da lider Burak Elmas idare şurasını harika topluyor! Seçim tarihi…
CyborNFT
02.05.2022 16:52
0
A+
A-

Galatasaray’da lider Burak Elmas idare heyetini fevkalâde topluyor! Seçim tarihi…
Galatasaray Lideri Burak Elmas, mahkemenin seçimi iptal etmesinin akabinde yeni tarih belirlemek için birinci somut adımı attı.

Galatasaray Lideri Burak Elmas, İstinaf Mahkemesi’nin genel heyete önlem koyma kararı sonrası seçimin iptal olmasının akabinde yeni seçim tarihi için çalışmalara başladı.

30 Nisan’da düzenlenen Divan Konseyi toplantısına katılmayan ve lider adayları Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu olmak üzere kulüp üyelerinin reaksiyonunu alan Elmas, toplantıya katılmama nedenini açıklamıştı.

CyborNFT

Elmas açıklamasında, “Bugünkü toplantıya katılmamamız, harika bir karardır. Motamot toplantının olduğu üzere. Bugünkü toplantıda geçmişte yaptıkları hareketleri unutarak, yüzleri kızarmadan, hiç utanmadan çıkıp Galatasaray Lideri’ne hakaret eden disiplinlik en az 4-5 konuşma var.” demişti.

Galatasaray Lideri ayrıyeten, “04-11 Haziran’da seçim olması için Pazartesi günü karar alacağız.” diyerek seçim tarihi için net tabirler kullanmıştı.

Bu gelişmelerin akabinde Burak Elmas, seçim takvimini belirlemek ismine bugün saat 20:00’de Harikulâde İdare Konseyi toplantısı kararı aldı.

İstanbul’da olmayan yöneticiler bu kritik toplantıya ‘zoom’ üzerinden katılacak.

GALATASARAY LİDER ADAYI EŞREF HAMAMCIOĞLU, SPOR ARENA’YA ÖZEL AÇIKLAMALAR YAPTI

GALATASARAY LİDER ADAYI METİN ÖZTÜRK, SPOR ARENA’YA ÖZEL AÇIKLAMALAR YAPTI

CyborNFT
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.