STERLIN
19,9001
DOLAR
15,9339
EURO
16,8309
ALTIN
942,81
BIST
2.372,35
SON DAKİKA
 Fransa’da yeni hükümet kuruldu 
Fransa Ukraynalı hastaları Polonya’dan tahliye edecek
Kolombiya Cumhurbaşkanı Ivan Duque: Mustafa Kemal Atatürk’ten bana ilham veren birçok ders aldım
GÜBRE FABRİKALARI T.A.Ş.( Faaliyet Raporu (Konsolide)
Bahçeciler, ilk kez Lefkoşa Ağır Ceza Mahkemesi’ne çıkarıldı – KIBRIS HABER
Lise öğrenciler arasında bıçaklı kavga! – KIBRIS HABER
Zanlı avukatı müvekkiline komplo kurulduğunu iddia etti – KIBRIS HABER
26 pozitif vakaya rastlandı – KIBRIS HABER
Cumhurbaşkanı Tatar’a öneriler sunuldu – KIBRIS HABER
Tampon Operasyonu soruşturmasında aranan zanlılar var – KIBRIS HABER
Tepe Operasyonu zanlılarına 7’şer gün ek tutukluluk verildi – KIBRIS HABER
Hazine alacakları Nisan sonu prestijiyle 20,5 milyar TL
2020 – 2021 Madencilik mükafatları sahiplerini buldu
Davos’ta Venezüela toplantısı
Rusya eurobond kupon ödemelerini yaptı
AB, dondurulan Rus varlıklarını kullanmanın yollarını arıyor 
UEA Lideri Birol’dan yüksek fiyat ve volatilite uyarısı
Fecî manzara: Rusya, Harkov’da kamu binasını vurdu
Japonya bu kararı konuşuyor! Ayrımcılık yapılan 13 bayana tazminat
Sullivan: Türkiye’nin tasaları giderilebilir
Özersay: Aldığımız karar, bir işaret fişeğidir – KIBRIS HABER
Bakanlar Kurulu Toplandı – KIBRIS HABER
Özersay: DAÜ’de görevimin başına döneceğim – KIBRIS HABER
KÜÇÜK KAYMAKLI’NIN KİRALIK GENÇLERİ PARLIYOR! – KIBRIS HABER
Bay Yen’den dolar/yen varsayımı
Yargılanan Rus askerinden çarpıcı kelamlar
Dünya bu imgelerle sarsıldı… Adım adım vefata yürüdüler!
Alev Alatlı kütüphanesi açıldı
BofA: Resesyon telaşıyla tüm varlık sınıflarından çıkış yaşanıyor
TCMB’nin net rezervlerinde 3,5 milyar dolarlık düşüş

Fenerbahçe Lideri Ali Koç: 3 Temmuz ruhuna dönmenin vakti geldi

Fenerbahçe Lideri Ali Koç: 3 Temmuz ruhuna dönmenin vakti geldiFenerbahçe Lideri Ali Koç, “Aklıma gelmezdi söyleyeceğim lakin artık 3 Temmuz …

Fenerbahçe Lideri Ali Koç: 3 Temmuz ruhuna dönmenin vakti geldi
CyborNFT
03.05.2022 20:22
0
A+
A-

Fenerbahçe Lideri Ali Koç: 3 Temmuz ruhuna dönmenin vakti geldi
Fenerbahçe Lideri Ali Koç, “Aklıma gelmezdi söyleyeceğim lakin artık 3 Temmuz ruhuna dönmenin vakti geldi. 3 Temmuz ruhuna hepimiz dönmek zorundayız. Zira bunlar meydanı boş buldular. Meydanın boş olmadığının göstermenin vakti geldi” dedi.

Fenerbahçe Kulübü’nde klasik bayramlaşma merasimi Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde, sarı-lacivertli kulübün 115’inci kuruluş yıl dönümü ve Mustafa Kemal Atatürk’ün kulübü ziyaret edişinin 104’üncü yılındaki bayramlaşma merasimine; Fenerbahçe Kulübü Lideri Ali Koç, idare konseyi üyeleri, YDK Lideri Uğur Dündar ve üyeler katıldı. Ali Koç ve Uğur Dündar, bayramlaşmaya gelen üyelerle sohbet edip hatıra fotoğrafı çekildi. Düzenlenen bayramlaşma merasimine Fenerbahçe Teknik Yöneticisi İsmail Kartal ve kulüp bünyesinde yer alan atletler görüntü iletiyle katıldı. 

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan ve Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Şurası Lideri Uğur Dündar’ın açıklamalarının akabinde Fenerbahçe Kulübü Lideri Ali Koç konuştu. Tüm Fenerbahçelilerin bayramını kutlayarak kelamlarına başlayan Ali Koç, “Bugün bizim günümüz. Bir asrı aşan tarihiyle Türk sporuna öncülük eden, on binlerce atlet yetiştiren, olimpiyatlara en çok sportmen yollayan, ülkenin kurtuluşu ve kuruluşunda çok değerli sorumlulukları yerine getiren, bir spor kulübünden çok daha fazlası olduğunu gösteren ülkemizin en büyük kulübü Fenerbahçe’nin 115’inci yılını, ulu başkan Atatürk’ün kulübümüzü tarihi ziyaretinin 104’üncü yıl dönümünü daima birlikte kutluyoruz” diye konuştu. 

CyborNFT

“FENERBAHÇE TABİATI GEREĞİ HER VAKİT ÖNDER BİR DURUŞ SERGİLEMİŞTİR” 

Fenerbahçe’nin tabiatı gereği her vakit başkan bir duruş sergilediğini lisana getiren Ali Koç, “Yeri geldiğinde de gayretini vermiş bir kulüptür. Fenerbahçe’yi Fenerbahçe yapan bu dik duruşudur ve bu dik duruşu test etmemesidir. En büyük gücü de topluluğunun gücüdür. 1907’de filizlenen fidanımız bugün koskoca bir çınara dönüşmüştür. Milyonlarca Fenerbahçe taraftarına söylemek istiyorum; cumhuriyetle iç içe geçmiş pahaları, bir gün olsun vazgeçmediği Atatürk bağlılığıyla uygun ki Fenerbahçe, çok yaşa Fenerbahçe” formunda konuştu.  

“FENERBAHÇELİLERİN GAYRET ETMESİ GEREKEN BİR POZİSYONA GELMİŞTİR” 

Trabzonspor – Antalyaspor maçında açılan pankartla ilgili konuşan Ali Koç, “Tanık olduğumuz hadsizlik, şımarıklık, kural tanımazlık, çekinmemek, ülke pahalarını dahi bir kutlama, bir şampiyonluk ismine ayaklar altına almak, artık Fenerbahçelilerin çaba etmesi gereken bir pozisyona gelmiştir. Bu dönem kelam konusu ekiple yaptığımız birinci maçta yaşadıklarımız, o gün, hepimiz şiddetlendik, öfkelendik. Ve maç çıkışında, stat dışında basın mensuplarına, Fenerbahçeliler olarak artık hakkımızı korumak için kendi çabamızı vermemiz gerektiğini söz etmiştim. Aylar sonra bugün geldiğimiz noktada bu davetin çok çok daha geçerli olduğunu ve en kısa müddette harekete geçilmesi gerektiğini sizlere bir kere daha söylemek zorundayım. Keşke söylemek zorunda hissetmeseydim. Perşembe günü gerek şampiyonluk paylaşımı, gerek pankart, bunlar aslında, tek tek bakmayın, büyük pencereden bakın, bu aslında uzun bir müddettir bu ekibe bir müdafaa kalkanının verdiği hamasetle güya istediği her şeyi, istediği biçimde yapabileceğini düşünmelerine sebebiyet vermesine de artık hiç şaşırmayın. Perşembe günü sizlerle paylaşacağım bilgilerle ne demek istediğimi anlayacaksınız, hatta muhafaza kalkanının ne demek olduğunu anlayacaksınız. Bugün disiplin sevkleri var. O sevklerden nasıl korunduklarını, sanki Antalyaspor’un liderinin bahsettiği darp konusu raporu olacak mı ? Stada kapasitesinden çok daha seyirci alınması o raporda olacak mı ? Genelde bu üzere olaylarda maç sonu kameralar incelenir, kameraların incelenip incelenmediğini de göreceksiniz. Rapora müdahale edilip edilmediğine de siz karar vereceksiniz. Benzeri olaylar bizim şampiyonluk maçında stadımızda olsaydı neler olabileceğini de düşünün ve cezalar çıktıktan sonra onunla karşılaştırın. Ve bu kutsal topluluğun haklarını müdafaanın vaktinin geldiğini ve geçtiğini sizler benden çok daha düzgün anlayacaksınız. Olağanda öbür bir ortamda maçta bu türlü bir olay yaşansaydı TFF’nin ne cezalar vereceğini hepiniz biliyorsunuz. Geçmişte yaşandı. Bunları da anlatacağım perşembe günü. Bu gece göreceksiniz disiplin sevkinde ne olacağını” dedi. 

“ŞAMPİYONLUK İÇİN TOPLULUKLAR BU KADAR TAHRİK EDİLMEZ” 

Ali Koç, Trabzonspor stadının haftalardır kapatılması gerektiğini ve kapatılması bir kenara, son iki maçın İstanbul’da oynanmasını isteyeceklerini de aktararak, “Bu cüreti de gösterecekler. Şampiyonluk için topluluklar bu kadar tahrik edilmez. Evet federasyon var, bakanlık var lakin korkarım ki onları koruyan müdafaa kalkanı hepsinden güçlü. Onlara da doğal olarak onlara da fazla kızmıyorum. Yaptıkça, yaşadıkça, cezaların karşılığı olmadığını gördükçe onlar da doğal olarak, 38 yıl şampiyon olmamanın verdiği motivasyonla yaptıklarının ne kadar tahrik edici olduğunu şu anda göremiyorlar. Lakin bu ülkenin birlik beraberliğine nefret tohumu atmamanın, rastgele bir şampiyonluktan çok çok daha değerli olduğunu sizlere anlatacağım perşembe günü. O yüzden rica ediyorum, üzülerek de söylüyorum; aklıma gelmezdi söyleyeceğim lakin artık 3 Temmuz ruhuna dönmenin vakti geldi. 3 Temmuz ruhuna hepimiz dönmek zorundayız. Zira bunlar meydanı boş buldular. Meydanın boş olmadığının göstermenin vakti geldi” diye konuştu.

CyborNFT
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.