STERLIN
20,7329
DOLAR
18,5825
EURO
18,1988
ALTIN
1.021,40
BIST
3.553,85

Bugüne kadarki en büyük ikramiye: 184 milyon sterlin kazandılar!

Bugüne kadarki en büyük ikramiye: 184 milyon sterlin kazandılar!İngiltere’de katıldıkları loto çekilişinde en büyük ikramiyeyi, hatta bugüne …

Bugüne kadarki en büyük ikramiye: 184 milyon sterlin kazandılar!
CyborNFT
19.05.2022 15:37
0
A+
A-

Bugüne kadarki en büyük ikramiye: 184 milyon sterlin kazandılar!
İngiltere’de katıldıkları loto çekilişinde en büyük ikramiyeyi, hatta bugüne kadar dağıtılmış en büyük ikramiyeyi kazanan çift ülke çapında büyük merak yaratmıştı. Joe ve Jess Thwaite, ikramiyelerini meskene götürürken kimliklerini de açıklamış oldular…

İngiltere’nin Gloucestershire kentinden Joe ve Jess Thwaite, geçen salı katıldıkları loto çekilişinden rekor kıran 184 milyon sterlinlik EuroMillions ikramiyesini kazandılar.

49 ve 44 yaşındaki Joe ve Jess Thwaite bugün Cheltenham’da bu şaşırtan ancak çok sevindirici haberi kutlarken halka da açılmış oldular.

CyborNFT

Joe ve Jess bu ikramiyeyi kazanarak Birleşik Krallık’ın en varlıklı Ulusal Piyango kazananları da olmuş oldular.

Bir irtibat satış mühendisi olan Jess, “Kazanmak bize daha evvel sahip olmadığımız hayaller kurmamız için vakit veriyor” dedi.

Çiftin büyük ikramiyeyi kazandığı çekilişe İngilizler bu kuponlar doldurularak katılıyor

Kazandıkları ikramiyenin aslında babası sayesinde olduğu “Babam hayatı boyunca Ulusal Piyango oynadı ve daima kazanmanın hayalini kurdu. Bize her vakit kazandığımızda ne yapacağımızı, nasıl harcayacağımızı, kime nasıl davranacağımızı sorardı. Bu tertipli bir sohbetti ve aslında onun bizi bu günlere hazırladığını hissediyorum.” diyor talihli adam.

Çiftin ilkokul çağında iki çocuğu var ve Joe’nun evvelki evliliğinden de üniversitede iki çocuğu var.

EuroMillions şanslı biletlerini Ulusal Piyango Uygulamasından satın aldılar ve sonraki sabah, biletleriyle ilgili düzgün haberlerin olduğunu söyleyen bir e-posta aldılar.

10 Mayıs’ta kazanan numaraları 3, 25, 27, 28 ve 29 – artı Lucky Star 4 ve 9’du.

Bu, şubat ayında kazanılan 109 milyon sterlin ile İngiltere’de bu yıl kazanılan ikinci EuroMillions ikramiyesi.

Çift, artık birkaç milyon sterlinleriyle Londra’nın varlıklı Hyde Park bölgesinde bulunan 11 yatak odalı lüks bir meskeni ya da muadili parayla ile dört Karayip adası satın alabilir.

Bu ölçüdeki bir ikramiye ile örneğin bu fotoğraftakine misal birden fazla konut alınabilir

İngiltere’de daha evvel bu türlü büyük ikramiyeler kazanan bireyler paralarıyla bu tıp hayallerini gerçeğe dönüştürmüştü.

İskoçya, Ayrshire, Largs’tan Colin ve Chris Weir, 161.653.000 £ bedelindeki ikramiyeyi 2011 yılında kazanmış; paralarıyla hayallerini kurdukları her şeyi almışlardı.

2012’de Adrian ve Gillian Bayford, 148.656,000 £ kazanarak büyük ikramiyeyi vurdular. Çift, lüks otomobiller ve tatillerle dolu bir hayat planladıktan 15 ay sonra ne yazık ki ayrıldıklarını söyledi.

CyborNFT
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.