STERLIN
20,7509
DOLAR
18,5827
EURO
18,2070
ALTIN
1.022,10
BIST
3.553,85

Antalyaspor’da Nuri Şahin’in grubuna sürpriz isim!

Antalyaspor’da Nuri Şahin’in grubuna sürpriz isim!Süper Lig takımlarından Antalyaspor’da teknik yönetici Nuri Şahin’in grubuna sürpriz bir isim …

Antalyaspor’da Nuri Şahin’in grubuna sürpriz isim!
CyborNFT
30.07.2022 10:52
0
A+
A-

Antalyaspor’da Nuri Şahin’in grubuna sürpriz isim!
Süper Lig takımlarından Antalyaspor’da teknik yönetici Nuri Şahin’in grubuna sürpriz bir isim dahil oldu.

Nuri Şahin’in vazifeye gelmesiyle geçen dönemi başarılı sonuçlarla tamamlayan Antalyaspor’da çağdaş ataklar devam ediyor.

Ajansspor’un haberine nazaran Complete Coherence kurucu ortağı ve CEO’su Dr. Alan Watkins Antalyaspor teknik takımı ve futbolcularla birebir görüşmeler gerçekleştirdi. Antalyaspor’un Almanya’daki son idmanını gözlemleyen, notlar alan ve çalışma ortamını yakından takip eden Dr. Watkins, yarın da ekiple birlikte olacak ve tecrübelerini teknik takım ve futbolculara aktaracak.

CyborNFT

Birçok branşta ferdî koçluk danışmanlığı yapıyor

Tıp ve hudut bilimi eğitimleri alan ve bu alanda uzun yıllar çalışan Dr. Watkins, tıpkı vakitte birinci derece psikoloji derecesi ve immünoloji alanında doktora derecesine sahip. Tesir gücü yüksek olan birçok başkan ve kanaat başkanı ile çalışarak daha yeterli karar almalarını ve gelişimlerini artırma konusunda koçluk yapan Dr. Alan Watkins, eski Arsenal Teknik Yöneticisi Arsene Wenger ve İngiltere A Ulusal Futbol Grubu’nun teknik yöneticisi Gareth Southgate başta olmak üzere Premier Lig futbolcuları, Londra 2012 ve Rio 2016 Olimpiyat atletleri ve antrenörleri ile birçok branşta ulusal ve memleketler arası liglerde şahsî koçluk danışmanlığı misyonu yapıyor. Liderlikte dünyanın en kuvvetli problemlerinin nasıl çözüleceğine kadar çeşitli mevzularda yedi kitap yazan Dr. Watkins, 100’den fazla şirketle iş birliği yaptı.

Uyku koçu ve taç antrenörleri

Geçtiğimiz günlerde Antalyaspor’un Almanya kampında, İngiliz uyku koçu Nick Littlehales tarafından futbolculara uyku eğitimi verilmişti. Kırmızı beyazlılar daha evvel taç antrenörleri ile çalışmaya başlayarak büyük bir yenilik getirmişti.

?

CyborNFT
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.