STERLIN
22,6886
DOLAR
18,8274
EURO
20,2139
ALTIN
1.134,09
BIST
4.930,18
SON DAKİKA
SPK’dan sarsıntı bölgesi için kıymetli kararlar
Fahiş fiyat fırsatçılarına göz açtırılmıyor
Oteller: Kapılarımız açık
İş dünyasında seferberlik
İş makinesi ve vinç daveti
Besinde yardım zinciri
Akaryakıt şirketleri: Tankerlerimiz hazır
Akkuyu Nükleer Genel Müdürü Zoteeva: Projede rastgele bir hasar olmadı
İktisat ve siyaset gündemi – 7 Şubat 2023
Dünyadan dayanak ve yardım seferberliği
8 ülkede hissedildi… Suriye’de de yıkım
Türkiye’yi yasa boğan sarsıntıda can kaybı artıyor
Resmi Gazete’de bugün (07.02.2023)
Merkez Bankası’ndan ‘deprem’ önlemleri
THY sarsıntı bölgesinden İstanbul uçuşlarını 100 TL’ye sabitledi
F.Bahçe Beko ve Anadolu Efes’in maçları ertelendi
Felipe Melo’dan Volkan Demirel’e dayanak
ABD Lideri Biden’dan Erdoğan’a ‘geçmiş olsun’ telefonu
MOBİSAD: Bağlantıda, kimi noktalarda jeneratörlerle tahlil üretmeye çalışıyoruz
Nicolo Zaniolo’dan Türkiye için bildiri
Borsada depo kaidesi düzenlemesinde geri adım
Hatayspor’da Christian Atsu ve Sportif Yönetici Taner Savut hala enkaz altında
Spor camiası deprem için seferber oldu
TCMB’den deprem bölgeleri için kredi ve bağış kararı
2 bin 500 öğretmen afet bölgesinde
Bakan Akar: Hava yardım koridoru oluşturuldu
Beşiktaşlı futbolculardan depremzedeler için yardım çağrısı
Dünya Bankası ve IMF’den Türkiye’ye taziye mesajı
Bakan Özer’den afetzedelere ziyaret
Canbolat Özgürlük Ortaokulu öğrencileri ülkeye geldi! – KIBRIS HABER

6 Aralık Günlük Burç Yorumu ÖZEL HABER

6 Aralık Günlük Burç Yorumu ÖZEL HABER
CyborNFT
06.12.2022 13:17
0
A+
A-

6 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumu. Bugün sizi aşk, kariyer, eğitim, aile, sağlık ve maddi konularda nelerin beklediğini merak ediyorsanız sizi haberimizi okumaya davet ediyoruz. Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları günlük yorumu…

SEVGİLİ KOÇ

Ekonomik konularda neler yapacağınızı düşünebilirsiniz. Gelişim göstermek ve kazancınızı katlamak isteyebilirsiniz. Farklı bir yol izlemek, bir iş yapmanız gerekebilir. Dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz, bunun iyi yönde olması için her ihtimali düşünerek hareket etmelisiniz.

SEVGİLİ BOĞA

CyborNFT

Dikkatiniz özellikle ikili ilişkilerde bazı avantajlar elde etmenizi sağlayabilir. Motivasyonunuzu yükseltmeli ve korumalısınız. Bunun faydasını gün içinde aldığınız geri dönüşlerle anlayabilirsiniz.

SEVGİLİ İKİZLER

Yaşadıklarınızı ya da çevrede şahit olduğunuz durumları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Aklınızdaki tereddütleri silmek daha huzurlu hissetmenizi sağlayabilir. Kendi içinizde bir mücadele halinde olmanın, sadece bundan hayırlı ve uzun vadeli sonuçlar çıkardığında faydalı olabileceğini unutmayın.

SEVGİLİ YENGEÇ

Üzerinde çalıştığınız konularda daha ileriye gitmenin yollarını arayabilirsiniz. Güvendiğiniz kişilerle yapacağınız görüşmeler ya da arkadaşlıktan doğan ortaklıklar sözkonusu olabilir. Düşünce kalıplarınızı genişletmek önemli değişimleri de gündeme getirecektir.

SEVGİLİ ASLAN

Bugünü bir özeleştiri günü ilan etmelisiniz. Kendi kurallarınızın ve görüşlerinizin dışında da görüşlerin olduğunu bilerek hareket etmek bazı farkındalıklar yaşatabilir. Rahatınızı düşünerek yaptığınız işlerde fedakarlık yapmanız gerekebilir.

SEVGİLİ BAŞAK

Bilmenin değil, bildiğini uygulamanın önemini fark edebilirsiniz. Bu da size adım atmak konusunda ipucu ve motivasyon verebilir. Yeni insanlar tanımak, farklı tecrübelerden faydalanmak size ve girişimlerinize ışık tutacaktır.

SEVGİLİ TERAZİ

Farkında olmadan takıntı haline getirdiğiniz bazı konular önünüze gelebilir. Yüzleşmeli ve söylenenleri dikkate almalısınız. Bu durum, aile içinde sizin de söz hakkı sahibi olmanızla ilgili sorunlarınızı da çözecektir.

SEVGİLİ AKREP

İkili ilişkilerde, söylemek istediklerinizi dile getirmek kolay olmayabilir. Amacınızın haklı olmak mı mutlu olmak mı olduğuna karar vermelisiniz. Doğru bir karar verdiğinizde gereksiz inatlaşma ve tutucu davranışlardan sıyrılabilirsiniz.

SEVGİLİ YAY

Farklı düşünmekten, günlük temponuzda değişiklik yapmaktan korkmamalısınız. Tedbirli olmak isterken hayatı kaçırabilirsiniz. Sadece bugünü değil, yarınlarınızı da düşünerek hareket etmek temel mottonuz olabilir.

SEVGİLİ OĞLAK

Daha iyisini yapmak isterken elinizdeki imkanları da yitirebilirsiniz. Kendi kendinizin yakıtı olurken bunu dikkatli ve verimli kullanmanlısınız. Doğada vakit geçirmek, toprakla ilgilenmek ve mola vermek zihninizi toplamanıza yardımcı olabilir.

SEVGİLİ KOVA

Ailenizin gündeme getireceği bazı konular size sürpriz olabilir. Aşırı tepki vermek ya da tamamen tepkisiz kalmak yerine üzerinize düşeni yapmalısınız. Duyarlı olun ve sadece kendi fikrinize göre hareket etmekten vazgeçin.

SEVGİLİ BALIK

Konuşmak isteyeceğiniz bir gün olabilir. Ancak konuşurken olayları karşınızdaki kişinin açısından da değerlendirmelisiniz. Eleştiri aldığınızda bunu olgunlukla ve mantık çerçevesinde karşılamak sizin faydanıza olacaktır.

CyborNFT
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.