SON DAKİKA
“Ercan Havalimanı, Ramazan Bayramı Süresince 749 Uçağa ve Binlerce Yolcuya Hizmet Verecek”
30 Ocak Döviz Kurları – KIBRIS HABER
Güzellik ve SPA Merkezinde, sauna odası alev aldı! – KIBRIS HABER
Tabipler Birliği, Çalışma Bakanlığı’nı eleştirdi! – KIBRIS HABER
15 yaşındaki kızı taciz etmişti, işine son verildi! – KIBRIS HABER
Birçok noktada sel baskını yaşayacağız! – KIBRIS HABER
Ufuk Tomson mezarı başında anıldı! – KIBRIS HABER
Borsa’da yükseliş – KIBRIS HABER
29 Ocak Petrol Fiyatı – KIBRIS HABER
THY uçağına yıldırım isabet etti! – KIBRIS HABER
Sterlin 39’a dayandı! – KIBRIS HABER
Özersay, Rum lideri Hristodulides’i eleştirdi! – KIBRIS HABER
KKTC’yi soğuk ve karlı bir hafta bekliyor! – KIBRIS HABER
Rauf Raif Denktaş 100 yaşında! – KIBRIS HABER
Rum Yönetiminden Kıbrıslı Türklere yönelik 14 maddelik paket! – KIBRIS HABER
Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığından önemli duyuru! – KIBRIS HABER
Kuaför, 15 yaşındaki kızı taciz etti! – KIBRIS HABER
Temizlediği evleri soydu! – KIBRIS HABER
Kasaplar Birliği eylem yaptı! – KIBRIS HABER
Bakanlar Kurulu toplandı! Gözler görüşme sonrası yapılacak açıklamaya çevrildi – KIBRIS HABER
Beyköy Tatbikat alanında atış yapılacak! – KIBRIS HABER
Oğuz: İstatistik Kurumu’nun açıkladığı nüfusu muteber kabul etmeliyiz 
Soğuk ve yağmurlu hava etkili oluyor
İskele’de olaylı gün
Meteoroloji kurumları arasındaki işbirliği arttırılacak
III. Kıbrıs Türk Gençlik Kongresi: Enflasyona sebep olan faktörler kamu yükü ve vergilerdir
‘Olmazsa olmaz’ Herkes hasta… Uzman isim uyardı! Üçlü virüs salgınıyla mücadele için…
Instagram takip isteklerinde yeni dönem! Yorum yağdı… “CV de gönderelim tam olsun”
Ülkede 2014 yılından bu yana kaçak yaşayan zanlılar, cezaevine gönderildi.
Burak Maviş: Yasanın süresi bitiyor, deprem fonundaki para nerede bekletilecek?

24 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumu ÖZEL HABER

24 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumu ÖZEL HABER
Akacan The Mall
24.08.2022 11:03
0
A+
A-

24 Ağustos 2022 günlük burç yorumu. Bugün koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarını neler bekliyor? Kariyer, aile, ekonomik, aşk konularında neler olacak hepsi haberimizde…

SEVGİLİ KOÇ

İşleri kendi yolunuzla yapmak, başkaları için akıl almaz bir şey gibi görünebilir. Yine de tüm motivasyonunuzla verimsiz görünen rutinleri veya işleri bitirerek ortadan kaldırmayı düşünebilirsiniz. Memnun olmadığınız bir düzenin içindeyseniz, başkaldırmaya başlayabilirsiniz. Köklü değişiklikler yapmadan önce, her şeyin neden böyle olduğuna daha yakından bakın.

SEVGİLİ BOĞA

Akacan The Mall

Kendinizi hobilerinize vermek, bu zamanda özellikle ödüllendirici olabilir. Bugün, sizi mutlu eden şeylere odaklanmak için bir fırsat var ve bunu yalnız yapmak zorunda değilsiniz. Belki de tutkunuzda başka kültürlerden insanlarla tanışmanıza yardımcı olabilecek sosyal bir unsur da vardır ve onlardan çok şey öğrenebilirsiniz. Duyarlılıkları sizinkinden farklı olabileceğinden dinlemeye dikkat edin.

SEVGİLİ İKİZLER

Evde bazı değişiklikler yapma eğiliminde olabilirsiniz. Bununla birlikte, gerekli bir ilk adım, iradenize göre şekillendirmek için gerçekten size ait olanın sınırlarını netleştirmek olabilir. Arkadaşlarınızdan veya sosyal medyadan aldığınız ilham belki de sizi cüzdanınızın sınırlarının ötesine çekiyor olduğundan, sınırlarınızı bilmek aslında yarınınızı kurtarabilir. Mutlu olmak için para harcamak zorunda değilsiniz!

SEVGİLİ YENGEÇ

Büyük bir konuşma, bugün yakın ilişkilerinizden birinde arayı düzeltebilir. İkiniz arasındaki bir güç dinamiğinin yapmak istediğiniz bir şeyi engellediğini hissedebilirsiniz, ancak belki de diğer kişi sizi nasıl etkilediğinin tam olarak farkında değildir. Bununla birlikte, kayıtsızlıklarının altında, ele alınması gereken bazı korkuları da olabilir. Zor sorular sormaktan korkmayın. Neler olup bittiğini doğrudan ele alırsanız, muhtemelen verimli cevaplar alırsınız.

SEVGİLİ ASLAN

Sıra dışı bir maceranın düşüncelerini şu anda bir kenara atmak özellikle zor olabilir. Zihninizden silmeye çalışmak yerine, bunu gerçekçi bir şekilde nasıl karşılayabileceğinizi anlamanın zamanı gelmiş olabilir. Plana dikkatli bir şekilde bakmak, maliyetleri düşürmek için bazı fırsatları ortaya çıkarabilir. Alışkanlıklarınızı değiştirmek genellikle zordur, bu nedenle büyük hayaller kurarak ve net bir tasarruf hedefini aklınızda tutarak motive olun.

SEVGİLİ BAŞAK

Bugün tamamen iç güzelliğinizi dış dünyaya getirmekle ilgili. Belki de uzun zamandır düşündüğünüz bir değişiklikle görünümünüzü tazelemek isteyebilirsiniz. Yeni bir saç modeli gibi nispeten küçük bir değişiklik bile bu, derin içsel büyümeyi yansıtabilir. Sırf birilerinin dikkatini çekmek için normalinizin ötesine geçmeyin, küçük bir dönüşüm büyük bir değişiklik yaratabilir!

SEVGİLİ TERAZİ

Yakın bir ilişkideki duygusal gerginlik şu anda üzerinizde ağırlık yapıyor olabilir. Sorunun tamamen şimdiki zamanda olmayabileceğini düşündünüz mü? Belki de yetiştirilme tarzınızın sizi bu dinamiğe nasıl hazırladığına bakmak için iyi bir zaman. Gerçekten neden üzgün olduğunuza dair anlamlı iç görülere ulaşmak için iyi bir konumdasınız. Bazı geçmiş deneyimleri tekrar gözden geçirmek rahatsız edici olsa da, bunların en kötüsünden zaten kurtulduğunuzu unutmayın.

SEVGİLİ AKREP

Bugün sabırsız olabilirsiniz. Kuralların işinizi etkili bir şekilde yapmanızı engellediği bir durumda, sorumlu kişi gereksiz yere dar görüşlü olabilir. Kendi bakış açınızın onlarla çok uzun süre uğraşmaktan küçülmüş olması da mümkündür. Sabırlı bir arkadaşınızla bazı şeyleri konuşmak, gözden kaçırdığınız seçenekleri görmenize ya da sadece fikrinize destekçi bulmanıza yardımcı olabilir. Bazen belirlenmiş yolları takip etmenin bir değeri olduğunu unutmayın.

SEVGİLİ YAY

Tamamen kendiniz olmaya çalışırken bazı sınırları aştığınızı geç fark edebilirsiniz. Biraz fazla kişisel gelen bir şeyi ağzınızdan kaçırdıktan sonra pişman olabilirsiniz. Bugün, sınırlarla olan ilişkinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Geçmişte sizi etkilemiş otorite figürlerine boyun eğmek zorunda olmasanız da, muhtemelen kendi değerlerinizle uyumlu bir şekilde yaşadığınızdan emin olmalısınız. Vicdanınız rehberiniz olsun!

SEVGİLİ OĞLAK

Şimdi dünya hakkındaki inançlarınız hakkında yeniden düşünmek için iyi bir zaman. Fikirlerinizin kimliğinizi nasıl şekillendirdiğine dair net bir fikriniz olabilir veya bir yakınınız bunu size gösterebilir. Gördüğünüzden hoşlanmıyorsanız, mutlaka sıkışıp kalmış sayılmazsınız. Sizi yıkıcı bir şekilde geride tutan kısımları atarken, felsefenizin önemli kısımlarını hala tutabilirsiniz. Olmak istediğiniz insan türünü görselleştirin ve ona doğru ilerleyin.

SEVGİLİ KOVA

Bugün sorumluluklar sizi bunaltabilir ve kızgınlığınızı yaşarken etrafınızdakileri görmüyor olabilirsiniz. Oldukça üzgün ve bitkin olsanız da, ne istediğinize dair fikri olan diğer kişilere yaklaşabilirseniz daha iyi durumda olacaksınız. Bazı paylaşılan sorumlulukların muhtemelen dikkatlice yeniden işlenmesi gerekir, ancak insanların sizin görmediğiniz şekillerde katkıda bulunmaları da mümkündür. Şikayetlerinizi dile getirin, ancak karşı tarafı da dinleyin.

SEVGİLİ BALIK

Başkalarının sizi nasıl gördüğünü öğrenmek bugün aydınlatıcı olabilir. Hem tanıdıklarınızın hem de daha yakından tanıdığınız kişilerin mikroskobu altında olduğunuzu hissedebilirsiniz ancak aldığınız her eleştiriye yanıt olarak değişiklikler yapmanız gerekmez. Öz değer duygunuzla temasa geçmek, asılsız olanlar arasında geçerli şikayetleri ayırt etmenize yardımcı olabilir. Hala devam eden bir çalışma olsanız bile, her zaman bir sanat eseri olduğunuzu unutmayın!

Akacan The Mall
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.