STERLIN
22,6774
DOLAR
18,8197
EURO
20,3115
ALTIN
1.128,47
BIST
4.997,63
SON DAKİKA
Hessen Eyalet Parlamentosu Milletvekili İsmail Tipi hayatını kaybetti
Bakan Çavuşoğlu’ndan İsveç’e sert tepki!
Avustralyalı balıkçılar denizde soğutucuya tutunarak yardım bekledi
Balık azaldı, ilgi çoğaldı
En çok yağış alan bölge! – KIBRIS HABER
Güney Kıbrıs’ta Ocak ayında işsizlik ve enflasyonda artış – KIBRIS HABER
Rum polisi seçim alarmında – KIBRIS HABER
İskele’de yaya geçitleri aydınlatıldı! – KIBRIS HABER
Tehdit gibi sözler: Her türlü silahı kullanmaya hazırız
Çin’den ABD’ye balon tepkisi
Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye’ye pranga vuramazsınız
Kalbi 6 kez durdu, 27 dakika ‘ölü’ kaldı! ‘Öbür tarafı gördüm, o gerçek’
İngiliz tutuklu banyoda ölü bulundu! – KIBRIS HABER
Teknenin kundaklandığı tespit edildi – KIBRIS HABER
Polis: Kazada yaralanan şahsın hayati tehlikesi var – KIBRIS HABER
UKÜ’de mezuniyet sevinci – KIBRIS HABER
Cumhurbaşkanı Ersin Tatar: Burada esas amaç KKTC’nin dünyada kabul görmesidir – KIBRIS HABER
Rusya ve Ukrayna arasında bir esir takası daha
Ukrayna’ya 150 km menzilli füze! Kırım vurulur mu?
Girne Belediyesi’nden, kan şekeri ve tansiyon ölçüm hizmeti! – KIBRIS HABER
Okul öncesinde ‘ücretsiz yemek’ pazartesi başlıyor
Bakan Muş: Yüzde 5 veya üzerinde büyüme oranı bekliyoruz
Kaza yapan araç sürücüsüne, tutukluluk! – KIBRIS HABER
Girne Belediyesi eski meclis üyesi Faik Kasapoğlu hayatını kaybetti! – KIBRIS HABER
Şişecam 2022 yılı net satışlarını 95,3 milyar TL’ye yükseltti
Togg’da geri sayım başladı! NFT açık artırması yarın başlayacak
Odun kesme makinesini çaldı! – KIBRIS HABER
Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan 260 bin araç satışına inceleme
Blinken’den ‘Çin balonu’ için net ileti: Açık bir biçimde egemenliğimizin ihlali
Elektronik haberleşme hizmetlerine ilişkin usulsüz pazarlama ve satış aramaları yapan şirketlere, 51,5 milyon lira idari para cezası kesildi! – KIBRIS HABER

21 Kasım Günlük Burç Yorumu ÖZEL HABER

21 Kasım Günlük Burç Yorumu ÖZEL HABER
CyborNFT
21.11.2022 10:37
0
A+
A-

21 Kasım 2022 Günlük Burç Yorumu. Bugün sizi aşk, kariyer, eğitim, sağlık, aile ve maddi konularda nelerin beklediğini merak ediyorsanız sizi haberimizi okumaya davet ediyoruz. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçları günlük yorumu haberimizde…

SEVGİLİ KOÇ

Şu anki konuşmanızda pasif-agresif bir üslup göze çarpıyor olabilir. Başkalarına kızmak için geçerli nedenleriniz varmış gibi hissedebilir ve nasıl bu şekilde görmediklerini merak edebilirsiniz. Belki de bunu kendiniz yarattınız! Belirli bir tepki vereceklerini umarak onlar için bir şeyler yapıp, kafanızdaki sözsüz pazarlığın üzerlerine düşeni yerine getirmeyince hayal kırıklığına uğradığınız oldu mu? Neyi kontrol edebileceğinize odaklanmak için biraz geri adım atmayı düşünün.

SEVGİLİ BOĞA

CyborNFT

Bugün sizin için önemli olan bir konu hakkında çok heyecanlı olabilirsiniz. Bu avantaja rağmen, görüşlerinizi ait olduğunuz bir kuruluşla paylaşmak yine de gözünüzü korkutabilir. Şimdilik bire bir etkileşimlerde kendinizi ifade etmeye çalışmak daha mantıklı olabilir. Her seferinde tek bir kişinin itirazlarını ele aldığınızda, bunu gerçekten doğru yapmak için yeterince odaklanarak yapma fırsatına sahip olacaksınız. Üzerine inşa edebileceğiniz türden bir başarı için çalışın.

SEVGİLİ İKİZLER

Kendinizi öne sürmek şu anda sinir bozucu olabilir. Gerçekten hatalı olsanız da olmasanız da, bir otorite figürü, onları duygusal olarak incittiğinizi dramatik ve ikna edici bir şekilde protesto edebilir. Bu, kendinizi suçlu hissetmenize neden olabilir, çünkü kim kötü olmak ister? Bu ruh halindeki biriyle uğraşırken, muhtemelen onu kendi tarafınıza çekecek mantıklı bir tartışma yoktur. Bunun yerine, bu arada pratik sonuçlar elde etmeye çalışın. Bununla tartışmak onlar için zor olacak!

SEVGİLİ YENGEÇ

İdealist ruhani veya politik görüşleriniz, daha insani ihtiyaçlarınızın önüne geçebilir. Herkesin uyması gereken yüce standartlar hakkında ne kadar çok konuşursanız, gizlice onların altında kaldığınızda muhtemelen o kadar kötü hissedersiniz. Dünyaya katkıda bulunacak iyi şeylere sahip olsanız da, tam olarak düşündüğünüz gibi olmayabilirler. Çevrenizdeki insanlar, etik olmanın zorlukları konusunda radikal dürüstlükten daha fazla ilham alabilirler. Sonuçta kimse mükemmel değil!

SEVGİLİ ASLAN

Sosyal hayatınızda doğru dengeyi bulmak zor olabilir. Yeni bağlantılar kurma hevesinizle, derinden kişisel meseleler hakkında çok fazla şey söylemek sandığınızdan daha kolaydır ve potansiyel olarak dinleyicileri rahatsız eder. Böyle bir açıklama, kurulu bir arkadaşlığın bir sonraki seviyeye ulaşması için tam olarak ihtiyaç duyduğu şey olsa da, bu durumda muhtemelen henüz orada değilsiniz. Güven oluşturmak zaman alır!

SEVGİLİ BAŞAK

Yakın bir ilişkideki güç dinamikleri sizi sinirlendirebilir. Belki de diğer kişi, bu statüyü açıkça talep etmenin garip tarafı olmadan sorumlu olmanın avantajlarını istiyor. Tam eşitlikten daha azı fikrine kötü tepki vereceğinizden şüphelenebilirler. Fikirlerine rağmen, belki de farklı seviyelerde olduğunuzu kabul etmeye hazırsınız, tabii bu konuda dürüst olurlarsa. Yargılayıcı olmayan bir tonda soru sormak, bazı çok ilgili ayrıntıları ortaya çıkarabilir. Bir şans verin!

SEVGİLİ TERAZİ

Muhtemelen en yüksek ideallerinize olan bağlılığınız konusunda tutkulusunuz. Kendinize karşı dürüstlük önemlidir. Görüşlerinizi uygulamaya koymak için günlük yaşamınızda istikrardan ne kadar ödün vermeye istekli olduğunuzu derinlemesine düşünün. Dünyada görmek istediğin değişim olmak sizi gururlandırsa da, başka ihtiyaçlarınızın olmasında sorun yok. Rahatınızın da önemli olduğunu anlayacak kadar kendinize değer verin.

SEVGİLİ AKREP

Başkalarıyla işbirliği yapmak şu anda sizin için değerli olabilir ancak, kendinizi ifade ederken, bu gelişmenin sizi mahremiyetinizden vazgeçmeye zorladığını hissedebilirsiniz. Tüm bilgilerinizi sonsuza kadar saklı tutamayacağınızı unutmayın, eninde sonunda dürüst olmak zorundasınız. Ayrıca, ifşa etmekten endişe ettiğiniz her ne ise, muhtemelen düşündüğünüz kadar kötü değildir. İhtiyacınız olursa arkadaşlarınızdan tavsiye isteyin.

SEVGİLİ YAY

Yakın bir ilişkinin temeli bugün sallantılı görünebilir. Karşınızdaki kişinin bağlılıklarını daha belirgin bir şekilde belirlemesini isteyebilirsiniz. Motivasyonunuzu düşünün, kişisel rahatınız için mi bilgi arıyorsunuz yoksa mevcut belirsiz ayrıntıların sosyal statünüzü nasıl etkilediğiyle mi daha çok ilgileniyorsunuz? Cevabınız ne olursa olsun, bunun ihtiyacınız olan kesin değişimleri gerçekleştirme çabalarınıza rehberlik edebileceğini bilmek önemlidir.

SEVGİLİ OĞLAK

Rutin görevlerle ilgili net olmayan iletişim her an hüsrana yol açabilir. Görünüşe göre her küçük şey hakkında konuşarak sert görünmek istemeseniz de, diğer kişi işi yanlış yapmaya devam ederse, bu sizi rahatsız edecektir. Onlara neden kendi yönteminizle yapılmasını istediğinize dair anlaşılır bir neden verebildiğiniz sürece, muhtemelen ne demek istediğinizi anlayacaklardır. Her şeyi baştan sona anlatırken, daha fazla takip etmeye değer yeni teknikler keşfetme olasılığına da açık olun!

SEVGİLİ KOVA

Eğlenceli ve yaratıcı bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz, ancak bunu karşılayamayacağınızdan endişelenebilirsiniz. Endişelenmeyin! Mali durumunuzdaki mevcut giderleri düşünmek, size daha iyi katkı sağlayabilecek bazı ayarlamalar yapmanıza sebep olabilir. Savunmasız görünen ve sizden onlarla ilgilenmenizi isteyen diğerlerine karşı yumuşak bir dokunuş olabilirsiniz. Onlara yardım etmek mutlaka yanlış olmasa da, daha az gerekli olan bazı isteklerine karşı koymak için muhtemelen düşündüğünüzden daha fazla alana sahipsiniz. Boş bir bardağı dökemezsiniz!

SEVGİLİ BALIK

Evde her şeyin istediğiniz gibi olması konusunda ısrar edebilirsin. Belki de görünür bir şey üzerinde kontrol uygulamak, daha kişisel bir konuda yaşadığınız sinir bozucu belirsizliği telafi edecek gibi geliyor. Tüm cevapları bilmek zorunda değilsiniz. Hissettiğiniz olası baskıyı hafifletmenin bir yolu olarak, içinde bulunduğunuz durum hakkında bir yakınınıza samimiyetle güvenmeyi düşünün. En azından dürüstlüğünüzü takdir etmeliler.

CyborNFT
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.