STERLIN
20,5808
DOLAR
18,5133
EURO
18,0871
ALTIN
994,58
BIST
3.163,19
SON DAKİKA
Ertuğruloğlu; “Misliyle karşılık vereceğiz” – KIBRIS HABER
İngiltere’de hemşire istifaları rekor düzeyde
Putin Ukrayna’daki dört bölgenin ilhakını resmen duyurdu
Fed’in izlediği enflasyon göstergesi tahminleri aştı
Fed’in favori enflasyon göstergesi tahminleri aştı
BofA’dan ABD piyasalarında ‘panik satışları’ uyarısı
Son dakika… AB’den flaş referandum açıklaması: Kabul etmiyoruz.
Gidişatımızı iyi görmüyorum! – KIBRIS HABER
Akaryakıt ihalesi sessiz sedasız pişiriliyor! – KIBRIS HABER
İsveç Türkiye’ye silah ambargosunu kaldırdı
Çin’in Boeing’e rakip uçağı onay aldı
Son dakika: Tüm gözler Kremlin’de! Moskova’da ilhak töreni… Putin’den flaş açıklamalar
Külliye yapılmasını kabul etmiyoruz! – KIBRIS HABER
Microsoft Türkiye’den CMO Connect etkinliği
Kuzey Akım sızıntıları konusunda ABD Rusya’yı suçladı!
Süt piyasasında ipler koptu
BofA’dan zorunlu varlık tasfiyesi uyarısı
Avrupa’da durgunluk ihracatta hangi sektörü nasıl etkileyecek?
Ian Kasırgası Florida’yı yıktı geçti! Bir kadının felçli kocasını korumak için verdiği mücadele herkesi gözyaşlarına boğdu
“Teknoloji ve sürdürülebilirlik açısından daha fazla yatırım yapmak zorundayız”
Son dakika… İsveç Türkiye’ye yönelik fiili silah ambargosunu kaldırdı
Spot piyasada elektrik fiyatları (30.09.2022)
Sanayi arazileri için yeni mevzuat yolda
ABD’den Polonya’ya askeri harcamalar için 288 milyon dolarlık fon
AB 14,6 milyar euroluk oligark varlığını dondurdu
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ukrayna Cumhurbaşkanı Zelenski ile görüştü
EY: Bu yıl halka arzlar yüzde 44 azaldı
Tayland Başbakanı Prayuth Chan-o-cha misyonuna geri döndü
Meta dünyasında defile
ABD’nin Kıbrıs stratejisi! – KIBRIS HABER

2 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumu! ÖZEL HABER – KIBRIS HABER

2 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumu! ÖZEL HABER – KIBRIS HABER
CyborNFT
02.08.2022 11:06
0
A+
A-

2 Ağustos 2022 Salı günü burç yorumu. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarını kariyer, aşk, para konularında bugün neler bekliyor. Hepsi haberimizde…

1- KOÇ

Artık anılara sıkı sarılmanıza gerek yok. Bir şeyleri yapmak için sıkıca bağlı olduğunuz belirli bir yönteminiz olabilir. Gerçekte, bu yöntem mutlaka bir şeyler yapmanın en iyi yolu değildir, her zaman bu şekilde düşünmek üzere yetiştirilmiş olsanız bile. Arkadaşlarınız size yeni bir çalışma yöntemi göstermeye çalışıyor olabilir, ancak eski alışkanlıklarınızdan vazgeçmediğiniz sürece için bunu içselleştirmeniz zor olabilir. Durgunluk yerine büyümeyi seçin.

2- BOĞA

CyborNFT

Sorumluluk ve güç şu anda kapınızı çalıyor! Bu şanstan saklanmak, onlarla uğraşmaktan daha kolay gelebilir, özellikle de bunların gerektirdiği her şeyi halledemeyeceğinizden korkuyorsanız. Hatta bir süredir bu fırsatın peşinden koşuyor olabilirsiniz, ancak tam önünüzdeyken kendinizi ondan kaçarken buluyorsunuz. Tekrar denemek için asla çok geç olmasa da, bunu kaçırdığınız için büyük olasılıkla pişman olacaksınız. Bugün, geride duracağınız bir gün değil!

3- İKİZLER

Geçmişteki bir acıdan kurtulmak, bu günün ana mücadelesi olabilir. Kin kalbinizde yerini almış olabilir ve devam etme arzunuza rağmen, artık öfke gitmenize izin vermeyecekmiş gibi gelebilir. Bu kırgınlık, bozulan bir arkadaşlıkla ya da dağılan bir ilişkiyle ilgili olabilir ve muhtemelen yaratmaya çalıştığınız iyileşmeye direniyor. Yara derin olabilir, bu yüzden kendinize karşı sabırlı olun ve acele etmeyin.

4- YENGEÇ

Otoriteyle olan mücadeleler şu anda sizin için sorunlar yaratabilir. Belli bir yoldan çıkmak isteyebilirsiniz, ancak durumunuzun kuralları kendinizi ifade etmenizi engelleyebilir. Birisi sizi engellemek için başka birini kullanıyor olabilir ve sizi o an için geçici olarak kendi isteklerine boyun eğmeye zorlayabilir. Kurallar kurallardır, ancak sonsuza kadar sürmesi gerekmez. Sizden sonra gelenler için kuralı değiştirmeye çalışmayı düşünün, teşekkürleri daha sonra toplayacaksınız.

5- ASLAN

Gündemdeki bir değişiklik, mevcut bir mücadeleyi çözmenize yardımcı olabilir. Zihinsel olarak sıkışıp kalmış olsanız da olmasanız da, her zaman aynı dört duvara bakmak muhtemelen yardımcı olmuyor. Katı veya size yardım etmek istemeyen birinin yanında olmak da bir sorun olabilir ve onlardan biraz uzaklaşmak kafanızı temizlemeye yardımcı olacaktır. Onların bakış açısı, görüşünüzü bulandırıyor olabilir. Net görebilmek için bir adım geri atın!

6- BAŞAK

Sağlığınız bugün bazı talihsiz sorunlarla karşılaşabilir. Önceki günlerin olaylarından veya son zamanlarda uykusuzluktan bitkin hissedebilirsiniz ve bu, yapılacaklar listenize nasıl yaklaştığınızı değiştirebilir. Karşılaştığınız insanlar, ruh halinizi şu anda daha sıradan veya cansız görebilir, ancak muhtemelen başkalarına nasıl rastladığınızın tam olarak farkında değilsiniz. Başkalarına, onlara kızgın olmadığınızı, kasıtlı bir davranışınızın olmadığını göstermek için bilinçli bir çaba gösterin.

7- TERAZİ

Şans, sizin için şu anda başkaları aracılığıyla gelebilir. Bir projeyi kendi başınıza tamamlama girişimleriniz başarılı olmayabilir ve ne kadar bir arada olursanız olun, bir ekip çalışmasının gelişme olasılığı daha yüksektir. Özellikle, hayalleriniz ne kadar iddialıysa, nihai ürünü düzgün bir şekilde yaratmak için o kadar çok insana ihtiyaç duyacaklar. Başkalarıyla çalışmaya ve uzlaşmaya istekli olun, her şeyi yola koyacak fikir için onlara ihtiyacınız var.

8- AKREP

İzole hissetmek, bugün sorunlarınızdan kaçmak için sizi cezbedebilir. Tek başına bir zorlukla yüzleşmek zorundaymış gibi hissedebilir veya her şey üzerinize geliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Olaylara çok büyük bir işmiş gibi bakmak yerine, zihninizdeki şeyleri küçük parçalara ayırmaya çalışın, böylece onlarla azar azar baş edebilirsiniz. Bu, tek başınıza halletmeniz gereken bir şey olabilir ancak halledeceğinize şüphe yok!

9- YAY

Kişisel bir dönüşüm, şu anda kendinizi nasıl ifade ettiğinizi değiştirebilir. Gardırobunuzun sınırlarını aştığınızı veya odanızın artık kendinizi nasıl hissettiğinizi yansıtmadığını fark edebilir ve bunun için çözümler arayabilirsiniz. Görmezden geldiğiniz takdirde, bazı yerler boğucu hissetmeye başlayabilir ve olmanız gereken kişiye dönüşmenizi engelleyebilir. Sizi bugüne kadar getirseler de bazı kişiler ve eşyalar artık hayatınızda olmamalı.

10- OĞLAK

Kişisel hisler, mevcut ortaklıklarınızdaki herhangi bir gerilimin alevlerini körükleyebilir. Bu muhtemelen birlikte çalıştığınız veya birbirinizi sık sık gördüğünüz bir arkadaşlıkta olacaktır. Bu yakınlık, karşılıklı güven ve birbirinize karşı olumlu duygulardan kaynaklanır, ancak bir fikir farklılığı veya incinmiş duygular aranızda yeni bir çatlak açabilir. Kendinizi nihai karara zorlamadan önce bir uzlaşma bulmaya çalışın. Hisleriniz size bir yon göstermiyorsa, bir sorun var demektir.

11- KOVA

Geçmişte edindiğiniz davranışlar bugün sizi yıpratmaya başlayabilir. Eski bir arkadaş sizi kötü bir alışkanlığa başlatmış olabilir ve hala hayatınızda olması sizi kotu etkileyecektir. Geçmişle hesaplaşmak kolay bir şey olmasa da bazı hataları yapmasaydınız bugün nerede olabileceğinizi düşünün, sonrasında bugünü hatırlayıp böyle düşünmemek için neler yapabileceğinize bir bakın.

12- BALIK

Kendinizi dayadığınız temel, şimdi değişiyor olabilir. Her zaman özdeşleştirdiğiniz bir karakter özelliği veya unvan size düşündüğünüz kadar iyi gelmeyebilir. Bu yeni durumla birlikte, biraz kimlik bunalımı hissedebilir ve gerçekte kim olduğunuzu merak edebilirsiniz. Tek bir şey olmadığınızı unutmayın. Çok yönlü bir insansınız ve her zaman büyüyor ve değişiyorsunuz. Kendinize karmaşık olma izni verin!

CyborNFT
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.