STERLIN
23,2869
DOLAR
18,8060
EURO
20,4390
ALTIN
1.163,38
BIST
5.231,02
SON DAKİKA
ABD büyümesi altın fiyatlarını düşürdü
Japonya, Rusya’ya robot ve çip modülleri ihracatını yasakladı
ABD basınından Biden’a skandal Erdoğan daveti… Bu kere FETÖ’cüleri savundular!
Konutta yanlış beyana ağır ceza!
Tokyo’da enflasyon son 42 yılın en yükseğinde
Asya borsaları yükselişte
Meksika’dan ABD’ye Türklerin kaçak geçişi arttı
Rusya çıkınca AİHM’de Türkiye listebaşı oldu
Seferi astronot: Uzayda oruç tutmayacağım
Trump’a Facebook ve Instagram yasağı kalktı
İranlı Turizm Bakanı: Müsamaha göstermeliyiz
Çelik’ten o manşetlere reaksiyon: Batılı yayın organları Erdoğan’ı amaç alıyor
Ukraynalı yetkililer: Tank yetmez uçak da gönderin
İsrail’in baskınında 10 Filistinli öldü
Türkiye’den Ukrayna’ya yardım eli: Tahıldan sonra elektrik dayanağı
‘Yüksek fiyat artışının devamı için yer kalmadı’
‘Sanal yabancı’ emlakçıyı vurdu
Togg özel seriyi NFT ile satacak
İhracat trafiği
Üst seviye yöneticilere Sorbonne eğitimi
Sanayi elektriğine yüzde 12 indirim
‘Yeşil’ firmalar tercih sebebi
Endüstriyel mutfak pazarı turizm takviyesiyle büyüyecek
Üniversite hastanelerinden Bakan Nebati’ye teşekkür
‘Dirençli olduğumuzu gösterdik’
EBRD 2022’de de en fazla yatırımı Türkiye’ye yaptı
BM’den dikkat çeken rapor: Türkiye’de enflasyon 13.5’e gerileyecek
Köydeki tersaneden 7 ülkeye yelkenli
İktisada bedel katanlar ödüllendirildi
TEKNOSAB’ın birinci fabrikası açıldı

16 Aralık Günlük Burç Yorumları ÖZEL HABER

16 Aralık Günlük Burç Yorumları ÖZEL HABER
CyborNFT
16.12.2022 10:41
0
A+
A-

16 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumu. Bugün sizi aşk, kariyer, eğitim, aile, sağlık ve maddi konularda nelerin beklediğini merak ediyorsanız sizi haberimizi okumaya davet ediyoruz. Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burçları günlük yorumu haberimizde…

SEVGİLİ KOÇ

İlişkilerinizde kişisel duygu çatışmaları yaşayabilirsiniz. Karşı tarafın ilginç fakat ani değişimleri sizi olumsuz etkileyebilir. Yaşam kalitenizi yüksek tutmak için göstereceğiniz çaba, sizi her anlamda tatmin edecektir.

SEVGİLİ BOĞA

CyborNFT

Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda tartışma konusu olabilecek olaylardan uzak kalmalısınız. Alıngan davranışlar içinde olacaksınız. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerin değişen fikirlerinden rahatsız olabilirsiniz.

SEVGİLİ İKİZLER

Duygusal konularda çekimser ve karamsar davranmakla kendinize sorun yaratıyorsunuz. Bugün, ortak dostlarınızla bir araya gelecek ve özel sorunlarınızı tartışacaksınız. Kendinize güvenmeniz gerektiğini çok iyi biliyorsunuz.

SEVGİLİ YENGEÇ

Bugün birçok alanda kendinizi aşma konusunda başarılı çalışmalar içindesiniz. Mesleki anlamda sezgilerinizi ustaca kullandığınız için, çevrenizden takdir alıyorsunuz. Siz her zaman aşılması zor olan hedefleri seçiyorsunuz.

SEVGİLİ ASLAN

Güçlü enerjinizi kullanacağınız gerekli potansiyele sahip olmanıza karşın, karşı tarafın sürekli sizi denetlemesi sonucunda, kısıtlamalar yaşamanız mümkün. Olayları daha net görmek için gerekli zamanı kendinize tanımalısınız.

SEVGİLİ BAŞAK

Doğrularınızı savunduğunuz müddetçe yalnız kaldığınızı siz de fark ediyorsunuz. Her konuda fikir sahibi olduğunuz halde, sizden daha zayıf kişilerin sizi yönlendirmesine tahammül gücünüz yok. Sessiz kalmayı yeğleyebilirsiniz.

SEVGİLİ TERAZİ

Siz kendi doğrularınıza inandığınız zaman, her şeyin çok daha anlamlı ve güzel olduğunu biliyorsunuz. Tenkit edilmek istemiyorsanız, kişisel duygularınızı kendinize saklayarak beklemelisiniz. Olaylar her an yön değiştiriyor.

SEVGİLİ AKREP

Gücünüzü, çevrenize aksettirebileceğiniz olumlu bir gün. Duygularınızla, bulunduğunuz toplumda idealist davranıyorsunuz. Ortak çalışmaların zevk verdiği bir ortamda, sevdiğiniz kişiyle enerjilerinizi birleştirmelisiniz.

SEVGİLİ YAY

Kendinize özgün bir çalışma sisteminiz var. Sizin düşünce tarzınızı herkesin benimsemesini beklemeyin. Maddeyi seviyor ve kişisel zevkleriniz için fazla harcamalar yapıyorsunuz. Sıcak gelişmeler gündemde sizi bekliyor.

SEVGİLİ OĞLAK

Yalnızlık sizin için çok önemli bir duygu. Bugün katılacağınız toplantılarda kalabalık ortamlar sizi sıkabilir. Kendinizi mutsuz hissettiğiniz zaman bulunduğunuz yerden uzaklaşmalısınız. Dengelerinizi kontrol etmelisiniz.

SEVGİLİ KOVA

Değişimler için gerekli enerjiye sahipsiniz. Ayrıntılardan çabuk sıkılabilir ve bir an önce sonuçlar üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Kendinize yakın hissettiğiniz kişilerle ortak çalışmalar içinde olacak ve istekli olacaksınız.

SEVGİLİ BALIK

Duygu alışverişi içinde bulunduğunuz zaman, kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. İletişim konusunda kendinizi rahat hissediyor, çevrenizin tepkisinden çekindiğiniz zaman kendinizi kısıtlamak zorunda kalıyorsunuz.

CyborNFT
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.