STERLIN
22,7834
DOLAR
18,8199
EURO
20,4258
ALTIN
1.133,20
BIST
4.997,63
SON DAKİKA
Kur’an-ı Kerim yakan Paludan’dan bir skandal daha! Çocuklarla cinsel içerikli sohbetleri ortaya çıktı
İlaç eksikliği ile ilgili kriz masası kuruldu! – KIBRIS HABER
Dünyanın beklediği toplantı! AB’den hem Rusya hem Ukrayna’ya kötü haber….
Yıllık enflasyon yüzde 89,23! – KIBRIS HABER
Tufan Erhürman; “Ahmet Ünsal’a UBP tarafından istisnai vatandaşlık verildi”! – KIBRIS HABER
Bir çivi bile çakacaksanız Planlama İnşaat Dairesi’nin onayı gerekir! – KIBRIS HABER
Bulgaristan’da parlamento feshedildi
İngiltere’de kelebekler yüzde 80 azaldı
İtalya’da bölgelere özerklik tasarısı tartışması yarattı: ‘Ülke parçalanıyor’
KKTC’ye 14 TIR eğitim materyali
Kız kardeşi ile trambolinde çarpıştı, günlerdir komada! ‘Bir daha asla yürüyemeyebilir’
4’üncü Selçuk Yaşar ödülü sahibini bekliyor
KKTC’ye kar geliyor – KIBRIS HABER
İtalya’da göçmen teknesinden 8 ceset çıkarıldı
Çelik üretimi Aralık’ta geriledi
Kontrolmatik, 2024’de ABD’de lityum iyon pil üretimine başlıyor
Şili’de 750 hektar alan küle döndü
ABD polisi bu kez de köpek öldürdü
ABD’li akademisyenlerden dikkat çeken Türkiye analizi
Rusya döviz satışını artıracak
Ahmet Ünsal’ın istisnai vatandaşlığı iptal edilmeli eylemi! – KIBRIS HABER
Elektrik ve doğalgaz zamları TÜİK’in sepetine yansıdı
AB’nin Rus petrol ürünlerine ithalat yasağı başlıyor
’40 kadar ülke Paris Olimpiyatlarını boykot edebilir’
İGART Sanat Projeleri Yarışması’ndan sanatçı ve tasarımcılara açık çağrı
İskele’de Helin Reessur için eylem! – KIBRIS HABER
Bakan Karaismialoğlu’ndan Avrasya Tüneli’nden geçen 100 milyonuncu araca hediye
Morgan Stanley’den Türkiye için 3 farklı seçim senaryosu
Norveç, Almanya’dan 54 Leopard 2 tankı sipariş edecek
Polise çarptı! – KIBRIS HABER

15 Ağustos Şehitler Halı Sahası ve Tesis Binası açıldı! – KIBRIS HABER

15 Ağustos Şehitler Halı Sahası ve Tesis Binası açıldı! – KIBRIS HABER
CyborNFT
15.11.2022 14:17
0
A+
A-

“15 Ağustos Şehitler Halı Sahası ve Tesis Binası” Taşkent gençliğinin hizmetine girdi. Söz konusu tesisin açılışı, Taşkent halkının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Tesis açılışına, Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman, Dikmen Belediyesi Başkanı Yüksel Çelebi, Gönyeli Belediyesi Başkanı Ahmet Benli ve bazı milletvekilleri de katıldı…

Açılışta CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman, Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi ve Taşkent Spor Kulübü Başkanı Sami Engindal konuşma gerçekleştirdi. CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman, el ele verilmesi durumunda her şeyin başarılabileceğine vurgu yaptı ve “Ne kadar çok mücadele ediyorsak, hepsi çocuklarımız içindir” ifadelerini kullandı. Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi ise konuşmasında, rutin işlerinin yanında, böylesi projelere de destek verdiklerine dikkat çekti. Taşkent Spor Kulübü Başkanı Sami Engindal ise azim ve kararlılıkla çalıştıklarına vurgu yaptı ve tesisin yapımında emeği geçen herkese teşekkür etti.

ERHÜRMAN: EL ELE VERİRSEK, HER YERDE HER ŞEYİ BAŞARIRIZ!

CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman açılış sırasında yaptığı konuşmada, Taşkent’e kazandırılan tesisin hayırlı olmasını diledi. Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi’nin konuşmasının kendileri için çok değerli olduğuna dikkat çeken Erhürman, “Belediyemizin ciddi katkısı var ama Taşkent halkının çabası da var” dedi. Erhürman, “Biz eğer el ele verirsek, her yerde her şeyi yapabiliriz. Taşkentliler bir kez daha Taşkent’te el ele, yürek yüreğe vererek çocukları için bu güzel tesisi kazandırdılar. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ne kadar çok mücadele ediyorsak, hepsi çocuklarımız içindir. Tekrardan hayırlısı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

CyborNFT

ÇELEBİ: BU PROJEYİ HEP BİRLİKTE YAPTIK

Açılış sırasında konuşma gerçekleştiren Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi, belediyelerin rutin belediye hizmetleri yanında, sosyal sorumluluklarını da yerine getiren kurumlar olduğunu vurguladı. “Rutin işlerimiz yanında, böylesi projelere de destek vermekteyiz” diyen Çelebi, Dikmen Belediyesi’nin bugüne kadar yüzlerce iş tamamladığını belirtti. Taşkent’e halı saha yapılmasıyla ilgili ilk talebin Taşkent halkından geldiğine dikkat çeken Çelebi, “Köyümüzde halı saha istiyoruz, kulübümüzü canlandıracağız dediler. Bu işi hep birlikte yapabileceğimizi söyledim” dedi. Taşkent Spor Kulübü’ne ve muhtarlara teşekkürlerini ileten Çelebi, “Bu projeyi hep birlikte yaptık. Kurumlar da destek verdi. Taşkentli de çalıştı, bu tesisi ortaya çıkarttık. Taşkent gençliğine uzun yıllar hizmet etmesini dilerim” diye konuştu.

ENGİNDAL: AZİM VE KARARLILIKLA ÇALIŞTIK

Taşkent Spor Kulübü Başkanı Sami Engindal, göreve geldiklerinde, gençlerin daha iyi şartlarda spor yapmalarını ve kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını sağlamak için bir halı saha yapma ve bina tesis etmek için karar aldıklarını vurguladı. Azim ve kararlılıkla çalışmalara başladıklarını söyleyen Engindal, muhtarlarla Dikmen Belediyesi Başkanı Yüksel Çelebi’yi ziyaret ettiklerini ve projelerini anlattıklarını kaydetti. Engindal, Dikmen ve Gönyeli’den araç takviyesi alarak alt yapı işlemlerini yaptıklarının altını çizdi. Emeği geçen söz konusu iki belediyeye teşekkürlerini sunan Engindal, “Kendi kaynaklarımız ve belediye kaynaklarıyla yapılabileceği anladık ve çalışmalarımıza hız verdik. Emekleri geçen herkese teşekkür ederiz” diye konuştu. Köylülerin de kendilerine destek verdiğini vurgulayan Engindal, “İlk günden son güne kadar yanımızda olan Dikmen Belediye başkanına, belediye çalışanlarına ve meclis üyelerine teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

CyborNFT
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.