SON DAKİKA
“Ercan Havalimanı, Ramazan Bayramı Süresince 749 Uçağa ve Binlerce Yolcuya Hizmet Verecek”
30 Ocak Döviz Kurları – KIBRIS HABER
Güzellik ve SPA Merkezinde, sauna odası alev aldı! – KIBRIS HABER
Tabipler Birliği, Çalışma Bakanlığı’nı eleştirdi! – KIBRIS HABER
15 yaşındaki kızı taciz etmişti, işine son verildi! – KIBRIS HABER
Birçok noktada sel baskını yaşayacağız! – KIBRIS HABER
Ufuk Tomson mezarı başında anıldı! – KIBRIS HABER
Borsa’da yükseliş – KIBRIS HABER
29 Ocak Petrol Fiyatı – KIBRIS HABER
THY uçağına yıldırım isabet etti! – KIBRIS HABER
Sterlin 39’a dayandı! – KIBRIS HABER
Özersay, Rum lideri Hristodulides’i eleştirdi! – KIBRIS HABER
KKTC’yi soğuk ve karlı bir hafta bekliyor! – KIBRIS HABER
Rauf Raif Denktaş 100 yaşında! – KIBRIS HABER
Rum Yönetiminden Kıbrıslı Türklere yönelik 14 maddelik paket! – KIBRIS HABER
Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığından önemli duyuru! – KIBRIS HABER
Kuaför, 15 yaşındaki kızı taciz etti! – KIBRIS HABER
Temizlediği evleri soydu! – KIBRIS HABER
Kasaplar Birliği eylem yaptı! – KIBRIS HABER
Bakanlar Kurulu toplandı! Gözler görüşme sonrası yapılacak açıklamaya çevrildi – KIBRIS HABER
Beyköy Tatbikat alanında atış yapılacak! – KIBRIS HABER
Oğuz: İstatistik Kurumu’nun açıkladığı nüfusu muteber kabul etmeliyiz 
Soğuk ve yağmurlu hava etkili oluyor
İskele’de olaylı gün
Meteoroloji kurumları arasındaki işbirliği arttırılacak
III. Kıbrıs Türk Gençlik Kongresi: Enflasyona sebep olan faktörler kamu yükü ve vergilerdir
‘Olmazsa olmaz’ Herkes hasta… Uzman isim uyardı! Üçlü virüs salgınıyla mücadele için…
Instagram takip isteklerinde yeni dönem! Yorum yağdı… “CV de gönderelim tam olsun”
Ülkede 2014 yılından bu yana kaçak yaşayan zanlılar, cezaevine gönderildi.
Burak Maviş: Yasanın süresi bitiyor, deprem fonundaki para nerede bekletilecek?

15 Ağustos Şehitler Halı Sahası ve Tesis Binası açıldı! – KIBRIS HABER

15 Ağustos Şehitler Halı Sahası ve Tesis Binası açıldı! – KIBRIS HABER
Akacan The Mall
15.11.2022 14:17
0
A+
A-

“15 Ağustos Şehitler Halı Sahası ve Tesis Binası” Taşkent gençliğinin hizmetine girdi. Söz konusu tesisin açılışı, Taşkent halkının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Tesis açılışına, Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman, Dikmen Belediyesi Başkanı Yüksel Çelebi, Gönyeli Belediyesi Başkanı Ahmet Benli ve bazı milletvekilleri de katıldı…

Açılışta CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman, Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi ve Taşkent Spor Kulübü Başkanı Sami Engindal konuşma gerçekleştirdi. CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman, el ele verilmesi durumunda her şeyin başarılabileceğine vurgu yaptı ve “Ne kadar çok mücadele ediyorsak, hepsi çocuklarımız içindir” ifadelerini kullandı. Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi ise konuşmasında, rutin işlerinin yanında, böylesi projelere de destek verdiklerine dikkat çekti. Taşkent Spor Kulübü Başkanı Sami Engindal ise azim ve kararlılıkla çalıştıklarına vurgu yaptı ve tesisin yapımında emeği geçen herkese teşekkür etti.

ERHÜRMAN: EL ELE VERİRSEK, HER YERDE HER ŞEYİ BAŞARIRIZ!

CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman açılış sırasında yaptığı konuşmada, Taşkent’e kazandırılan tesisin hayırlı olmasını diledi. Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi’nin konuşmasının kendileri için çok değerli olduğuna dikkat çeken Erhürman, “Belediyemizin ciddi katkısı var ama Taşkent halkının çabası da var” dedi. Erhürman, “Biz eğer el ele verirsek, her yerde her şeyi yapabiliriz. Taşkentliler bir kez daha Taşkent’te el ele, yürek yüreğe vererek çocukları için bu güzel tesisi kazandırdılar. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ne kadar çok mücadele ediyorsak, hepsi çocuklarımız içindir. Tekrardan hayırlısı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Akacan The Mall

ÇELEBİ: BU PROJEYİ HEP BİRLİKTE YAPTIK

Açılış sırasında konuşma gerçekleştiren Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi, belediyelerin rutin belediye hizmetleri yanında, sosyal sorumluluklarını da yerine getiren kurumlar olduğunu vurguladı. “Rutin işlerimiz yanında, böylesi projelere de destek vermekteyiz” diyen Çelebi, Dikmen Belediyesi’nin bugüne kadar yüzlerce iş tamamladığını belirtti. Taşkent’e halı saha yapılmasıyla ilgili ilk talebin Taşkent halkından geldiğine dikkat çeken Çelebi, “Köyümüzde halı saha istiyoruz, kulübümüzü canlandıracağız dediler. Bu işi hep birlikte yapabileceğimizi söyledim” dedi. Taşkent Spor Kulübü’ne ve muhtarlara teşekkürlerini ileten Çelebi, “Bu projeyi hep birlikte yaptık. Kurumlar da destek verdi. Taşkentli de çalıştı, bu tesisi ortaya çıkarttık. Taşkent gençliğine uzun yıllar hizmet etmesini dilerim” diye konuştu.

ENGİNDAL: AZİM VE KARARLILIKLA ÇALIŞTIK

Taşkent Spor Kulübü Başkanı Sami Engindal, göreve geldiklerinde, gençlerin daha iyi şartlarda spor yapmalarını ve kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını sağlamak için bir halı saha yapma ve bina tesis etmek için karar aldıklarını vurguladı. Azim ve kararlılıkla çalışmalara başladıklarını söyleyen Engindal, muhtarlarla Dikmen Belediyesi Başkanı Yüksel Çelebi’yi ziyaret ettiklerini ve projelerini anlattıklarını kaydetti. Engindal, Dikmen ve Gönyeli’den araç takviyesi alarak alt yapı işlemlerini yaptıklarının altını çizdi. Emeği geçen söz konusu iki belediyeye teşekkürlerini sunan Engindal, “Kendi kaynaklarımız ve belediye kaynaklarıyla yapılabileceği anladık ve çalışmalarımıza hız verdik. Emekleri geçen herkese teşekkür ederiz” diye konuştu. Köylülerin de kendilerine destek verdiğini vurgulayan Engindal, “İlk günden son güne kadar yanımızda olan Dikmen Belediye başkanına, belediye çalışanlarına ve meclis üyelerine teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Akacan The Mall
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.