STERLIN
22,6247
DOLAR
18,6301
EURO
19,4940
ALTIN
1.060,36
BIST
5.000,14
SON DAKİKA
Sırbistan AB-Batı Balkanlar Zirvesi’nde Rusya’ya karşı hazırlanan ortak bildiriye imza atmadı
Macaristan AB’nin Ukrayna’ya yönelik 18 milyar euroluk destek paketini veto etti
Kosova’nın kuzeyinde patlama ve silah sesleri! Seçim görevlilerine ve polise ses bombalı saldırı
İngiltere Kralı Charles’a ikinci yumurtalı saldırı
Özge Ulusoy’dan duygulandıran paylaşım! – KIBRIS HABER
Tarım Bakanlığı’ndan Mustafa Naimoğulları’nın açıklamasına yanıt! – KIBRIS HABER
Bütçeler onaylandı! – KIBRIS HABER
İran Dışişleri Bakanı Abdullahiyan Masha Amini protestolarını planlı terör
Hırvatistan’da Mig-21 savaş uçağı düştü
Almanya’da bıçaklı saldırıya uğrayan 14 yaşındaki Türk çocuğu hayatını kaybetti
Metin Feyzioğlu; “500 yataklı hastanenin temeli atılacak”! – KIBRIS HABER
Hamile taklidi yapan kadının karnından çıkanlar hayrete düşürdü…
Özer; “Mesarya hak ettiği her şeyi almak zorunda” – KIBRIS HABER
Amcaoğlu; “Gerçekçi ve gerek kısa sürede, gerekse orta vadede hayata geçirilebilecek proje çalışmaları yaptık”! – KIBRIS HABER
Ataoğlu; “Turizmde farkındalık yaratılıyor” – KIBRIS HABER
Nidai Güngördü, Girne Çarşı Merkezi’ni ziyaret etti! – KIBRIS HABER
Gardiyanoğlu; “Biz kendimize güveniyoruz, proje bizim işimizdir”! – KIBRIS HABER
Metin Feyzioğlu, Maliye Bakanı Alişan Şan’ı ziyaret etti! – KIBRIS HABER
İngiliz istihbaratı: Rus uçaklarının Ukrayna üzerindeki sorti sayısı azaldı
Lefkoşa ve Aydınköy’de uyuşturucu madde tasarrufundan 3 kişi tutuklandı! – KIBRIS HABER
KKTC Merkez Bankası 2022 üçüncü çeyrek bülteni yayımlandı! – KIBRIS HABER
“Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu” sempozyumu! – KIBRIS HABER
Çin’de Kovid-19 tedbirleri gevşetiliyor! Bir kritik karar daha…
Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic’den dikkat çeken sözler: “Masada olmazsanız menüde olursunuz”
Antalya turizminde rekor
Marketlerden ‘fahiş fiyat’ soruşturmasında sözlü savunma
Bakan Bilgin: Geçtiğimiz yıl izlediğimiz asgari ücret politikası fevkalade önemlidir
Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan enflasyon mesajı: Yılbaşından itibaren iyileşme hızlanacak
İsrailli iş heyeti, İstanbul’da Türk ihracatçılarla bir araya geldi
Spot piyasada elektrik fiyatları (06.12.2022)

15 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumu ÖZEL HABER – KIBRIS HABER

15 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumu ÖZEL HABER – KIBRIS HABER
CyborNFT
15.08.2022 09:43
0
A+
A-

15 Ağustos 2022 Günlük burç yorumu. Bugün maddi, kariyer, aşk, aile hayatınızda sizleri neler bekliyor? Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarını neler bekliyor hepsi haberimizde…

SEVGİLİ KOÇ;

Topluluğunuzda bazı büyük değişiklikler olabilir ancak bunların çoğunlukla olumlu olmasını bekleyebilirsiniz. Bugün haberler geniş çapta yayılabilir bu yüzden neler dediğinize ve kimlerle göründüğünüze dikkat edin. Etrafınızdaki insanların heyecan seviyesi muhtemelen yüksektir ve buna kendinizi kaptırabilirsiniz. Bazı sürprizlere hazır olun.

SEVGİLİ BOĞA;

CyborNFT

Bugün gönüllü bir iş yapmayı veya bir arkadaşınıza yardım etmeyi seçebilirsiniz. Bu, sahip olduğunuzu bilmediğiniz bir yeteneğinizin farkına varmanızı sağlayabilir veya daha fazla gelir kazanmanızın yolunu açabilir. Kendinizle gurur duyabilir ve bu yetenekle daha fazlasını yapmaya karar verebilirsiniz, bu da yalnızca finansal faydalara değil, aynı zamanda özgüven artışına da neden olur. Şimdi parlama zamanı!

SEVGİLİ İKİZLER;

Bugün, dağları yerinden oynatabileceğinizi hissederek uyanabilirsiniz ve mecazi anlamda, yapmaya karar verdiğiniz şey tam olarak bu olabilir. Fiziksel enerjiniz, coşkunuz ve özgüveniniz çok yüksek. Sizin ve başkalarının yaratıcı projeleri çok zamanınızı alabilir. İnsanlar size bir şey danışırken sorumluluk yüklemeye meyilli olabilirler, yapılacaklar listenizi daha fazla kabartmamak lehinize olacaktır.

SEVGİLİ YENGEÇ;

Bugün çocukken sahip olduğunuz yaşam sevincini yeniden yakalayabilirsiniz. Doğanız gereği ciddisiniz ancak bugün neşeye daha fazla değer veriyorsunuz. Gerçek akışı deneyimliyor olabilirsiniz. Bunun gerçek bir nedeni olmayabilir, bu yüzden bir tane bulmaya çalışmayın. Sonuç olarak hayal gücünüz ve başkalarıyla olan ilişkileriniz geliştirilebilir. Anın tadını çıkarın.

SEVGİLİ ASLAN;

Bir grubu, belki de ailenizi içeren projeler çok zamanınızı alabilir. İlginç haberler ve teşvik edici konuşmalar yolunuza çıkabilir. Çevrenizde çok fazla aktivite gerçekleşebilir. Bütün bu hengâmenin içinde kendinizi biraz değişmiş olarak da bulabilirsiniz. Telaşlı zamanlarda iyiyle kötüyü ayırt etmek çok da kolay olmayacağından, derin düşünceleri başka bir zaman ertelemek isteyebilirsiniz.

SEVGİLİ BAŞAK;

Kariyeriniz için yeni fikirler aklınızda olabilir. Sadece yeni bir iş bulmayı değil, aynı zamanda tamamen yeni bir alana girmeyi de düşünüyor olabilirsiniz. Bu olumlu bir gelişme olabilir ama çok aceleci davranmayın ve düşünmeden hareket etmeyin. Seçeneklerinizi listeleyin, işe yaramaz olanların üzerini çizin ve geri kalanı hakkında biraz araştırma yapın. Biraz aciliyet hissetseniz de ağırdan almak daha iyi olabilir.

SEVGİLİ TERAZİ;

Devam eden şansınız ve haberlerini aldığınız başarılarınız yeni planlar ve fikirlerle ilerlemek için kendinizi motive hissetmenizi sağlamalıdır. Enerjiniz ve coşkunuz yüksek, muhtemelen seyahat veya eğitim yoluyla ufkunuzu genişletmeyi düşünüyorsunuz. Bunları kesinlikle ciddi bir şekilde düşünmelisiniz. Dikkatlice planlayın ve doğru zaman gelmeden hareket etmemeye özen gösterin.

SEVGİLİ AKREP;

Gün içinde bir ara sebepsiz yere sinirlenmeniz mümkün. Muhtemelen bu, uzun zaman önce çözülmemiş bir durumdan, geçmişte kök salan bir nedenden kaynaklanıyor. Bugün neler olduğuna iyi bakın. Bir kişi ya da olay içinizde eski travmaları uyandırdı mı? Onları da öfkenizi de geçmişte bırakmaya çalışın. Ancak bu şekilde size ulaşmaya çalışan olumlu duyguların önünü açabilirsiniz.

SEVGİLİ YAY;

Bu, başkalarıyla yeni girişimlere başlamak için harika bir gün. Arkadaşlarınızla veya grup etkinlikleriyle olası buluşmalar, enerjinizi ve coşkunuzu ateşleyen yeni projeler için fikirlere yol açabilir. Yeni ve uzun vadeli hedefler belirlenmelidir. Bazı insanlar ilgilenmeyebilir ve size katılmayabilir ama endişelenmeyin. Sizin ilgi alanlarınızı paylaşan başkaları, yerlerini almak için çabucak devreye girecekler.

SEVGİLİ OĞLAK;

Bir tür faaliyet sizi bugün insanların gözüne sokabilir, sevgili Oğlak. İyi yaptığınız bazı işler size zengin bir şekilde hak ettiğiniz takdiri getirebilir. Enerjiniz ve coşkunuz zaten yüksek ve muhtemelen hepiniz daha fazlasını yapmak için harekete geçtiniz. Bu, çalışma durumunuzdaki değişiklik düşüncelerini gündeme getirebilir. Yine de ani kararlar almaktan kaçının. Biraz dikkatli düşünmeniz gereken bir yerdesiniz.

SEVGİLİ KOVA;

Uzun süredir emin olduğunuz bir konudaki fikirleriniz bugün biraz sarsılabilir. Uzak diyarlardan gelen bir haber, tüm iklimi değiştirme kapasitesine sahiptir. Entelektüel veya sanatsal ilgi alanlarınız yeni bir boyut kazanabilir, ufkunuzu genişletebilir ve yeni fırsatlar açabilir. Belki bu konular hakkında daha fazla bilgi edinmek için seyahat fikriyle dolabilirsiniz. Aklınıza düşen bazı konularda ciddi bir eğitim almak da ufukta.

SEVGİLİ BALIK;

Her zamanki gelirinizin üzerinde ve ötesinde bir miktar para yolunuza çıkabilir. Bu bir bonus, ödül veya hatta bir tür hediye olabilir. Evinizde değişiklikler yapmak, belki tadilat yapmak veya yeniden dekore etmek için işe koyabilirsiniz. Bu göz korkutucu bir ihtimal gibi görünebilir, ancak paraya ek olarak enerji ve coşkuya da sahip olacaksınız. Bunu en iyi şekilde değerlendirmek için planlarınızı yakın bir tarihe almalısınız.

CyborNFT
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.