STERLIN
21,3626
DOLAR
18,5806
EURO
18,5914
ALTIN
1.030,67
BIST
3.458,03
SON DAKİKA
Satın almaktan vazgeçmişti! Elon Musk’tan ikinci Twitter hamlesi
ABD’den Ukrayna’ya 625 milyon Dolarlık ek askeri yardım
Biden, Ukrayna’ya 625 milyon dolarlık güvenlik yardımı
İran, Irak’ın kuzeyini vurmaya devam ediyor
Elon Musk’tan Twitter’a yeni teklif
Biden, Japonya Başbakanı Kişida ile Kuzey Kore’nin füze denemesini görüştü
Pembe tablolar çiziyorsunuz! – KIBRIS HABER
Burs müracaatları devam ediyor! – KIBRIS HABER
ABD’de fabrika siparişleri Ağustos’ta yatay seyretti
ABD’de fabrika siparişleri Ağustos’ta yatay bir seyretti
ABD’de açık iş sayısı Nisan 2020’den bu yana en yüksek düşüşü kaydetti
MONDI OLMUKSAN KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş.( Katılım Finans İlkeleri Bilgi Formu
YEO TEKNOLOJİ ENERJİ VE ENDÜSTRİ A.Ş.( Yeni İş İlişkisi
İŞ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Haftalık Rapor
ALARKO HOLDİNG A.Ş.( Payların Geri Alınmasına İlişkin Bildirim
GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)
ARD GRUP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.( Bağımsız Denetim Kuruluşunun Belirlenmesi
Avrupa borsaları Fed iyimserliğiyle ralli yaptı
ABD’de okul tuvaletine giren çakal doğaya bırakıldı
Çin’den ABD’ye gözdağı… Öldürücü nükleer füzelerin görüntülerini yayınladılar!
Fed/Daly: Enflasyonu düşürmek için faiz artışı sürmeli
Üniversitelere iklim dostu kampüsler oluşturuluyor
Dünya Bankası Ukrayna ekonomisinin yüzde 35 daralmasını bekliyor
Rusya duyurdu: 200 binden fazla kişi orduya alındı
Bangladeş bir anda karanlığa gömüldü
Müftülük imha edilmiş bir noktaya geldi! – KIBRIS HABER
AB’de yeni asgari ücret yasası onaylandı
Hindistan’da çığ felaketi: 10 ölü, 11 kayıp
Elektrik konusunda toplantı! – KIBRIS HABER
2 bin Euro paha biçilen vazo, 7.7 milyon Euro’ya satıldı

1 Ağustos Günlük Burç Yorumu! – KIBRIS HABER -ÖZEL HABER

1 Ağustos Günlük Burç Yorumu! – KIBRIS HABER -ÖZEL HABER
CyborNFT
01.08.2022 14:51
0
A+
A-

Günlük Burç Yorumu. 1 Ağustos 2022 günlük burç yorumu. 1 Ağustos’ta Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor? Hepsi haberimizde…

1- KOÇ

Ekonomik açıdan radikal kararlar alabilirsiniz. Paranızı nasıl yöneteceğiniz, geleceğinizi neyin üzerine kuracağınız konusunda yeni fikirler ve işbirliklerine çok açıksınız. Aşırı besin tüketimi ve gıda zehirlenmeleri konusunda dikkatli olmalısınız.

2- BOĞA

CyborNFT

Kendinize ve ilişkilerinize olan bakış açınız değişebilir. Bir yön değişikliği yapmak ve kabuğunuzu kırmak başta sizi yorsa da, üzerine düşündüğünüzde bugünün bir dönüm noktası olduğunu fark edeceksiniz. Spora başlamak ve yeni bir tarz belirlemek iyi bir tercih olabilir.

3- İKİZLER

İçinizden geldiği gibi davranmak isteyebilirsiniz. Ancak bunu yaparken haklılığınıza zarar vermemelisiniz. Öğreneceğiniz bazı bilgiler, sizin düşüncelerinizin dışında bir gerçeklik taşıyabilir.

4- YENGEÇ

Arkadaş çevrenizden bazı kişilerle fikir ayrılıklarına gidebilirsiniz. Kendi yolunuzu çizmek, daha iyi ve sağlam bir hedef koymak isteyebilirsiniz. Maddi olarak kazanç elde edeceğiniz sürpriz bir teklif ya da görüşme, hayatınızı büyük ölçüde değiştirebilir.

5- ASLAN

Önemli iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Bugün sizin bir milat niteliği taşıyor olabilir. Ne istediğinizden eminseniz yol almanız da kolaylaşacaktır. Ancak isteklerinizin dışında gelişen konulara karşı da önyargılı olmamalısınız. Dengeler değişiyor.

6- BAŞAK

Kendinize çeki düzen vermeye hayat görüşünüzden başlayabilirsiniz. Sabit fikirli olduğunuz bazı konularda kırılmalar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizin bu yöndeki desteği size yanlış bildiğiniz bazı doğruları gösterebilir. Kendiniz için yenilikler peşinde olun.

7- TERAZİ

Ek gelir elde edeceğiniz bazı sürpriz gelişmeler gündeme gelebilir. Gelir gider dengeniz değişiyor. Bu değişimde yapacağınız iş girişimleri ve bazı harcamalar da etkili olacaktır. Beklemek yerine artık hayatın içine farklı bir yerden karışmayı seçmelisiniz.

8- AKREP

İlişkileriniz hayatınızın gidişatını değiştirebilir. Yeni ortaklıklar ve sözleşmeler gündeminize gelebilir. Beklentilerinizin dışında gelişen teklifler ve görüşmelerle ilgilenebilirsiniz. Artık bazı baskın tavırlarınızdan kurtulmanız gerektiğini fark ediyorsunuz.

9- YAY

Günlük temponuzu yenileme zamanına geldiğinizi fark edebilirsiniz. Hareket etmek, daha etkin bir çalışma ortamı kurmak ve kalıplarınızın dışına çıkmak için ideal bir gündesiniz. İş görüşmeleriniz ve alacağınız bazı sürpriz haberler, size yeni bir plan yaptırabilir.

10- OĞLAK

Sürpriz aşklara ve evlilik kararlarına çok açıksınız. Aklınızda olmayanların hayatınıza yansıdığını görebilirsiniz. Önyargılarınızdan kurtulmalısınız, sizi mutlu edecek konular karşınıza geliyor. Emek vermekten geri durmayın.

11- KOVA

Gayrimenkul alımı ve yeni ev ortamı konusunda ani gelişmeler yaşanabilir. Parasal konular kararlarınızda belirleyici olacaktır. İstekleriniz ve imkanlarınız konusunda önemli ayrımlara gidiyorsunuz. Aile içi iletişiminizde yanlış anlaşılmalara mahal vermemelisiniz, sakin kalın.

12- BALIK

Gayrimenkul alımı ve yeni ev ortamı konusunda ani gelişmeler yaşanabilir. Parasal konular kararlarınızda belirleyici olacaktır. İstekleriniz ve imkanlarınız konusunda önemli ayrımlara gidiyorsunuz. Aile içi iletişiminizde yanlış anlaşılmalara mahal vermemelisiniz, sakin kalın.

CyborNFT
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.